Interesants un saistošs pavasara brauciens uz Balviem

IMG_4746Mācību gada nogalē Rēzeknes sākumskolas 1. klases atkal varēja izmantot Latvijas valsts simtgades programmas iniciatīvu ,,Latvijas skolas soma”. Ciemojāmies Balvu pilsētas centrālajā bibliotēkā, kur skolēniem tika piedāvāta interaktīva spēle ,,Mana Latvija”.

Pirmkārt, skolēni iepazinās ar sava novada mazu, skaistu pilsētiņu Balvi un šīs pilsētas bibliotēku. Piedāvātā spēle-konkurss skolēniem bija labi saprotama, saistoša un katram lika saprast, ko zina par savu valsti Latviju. Patīkami bija dzirdēt dalībnieku pareizās atbildes, jo katra klase spēja atbildēt uz visiem spēles jautājumiem. Tika savākts vajadzīgais skaits žetonu katrai dalībnieku grupai.

Bibliotēkā ir iekārtota bērniem spēļu un atpūtas istaba, kurā arī mēs varējām kādu laiku pabūt un padarboties ar sev tīkamo.

1.klašu skolēniem organizētais brauciens un aktivitāte sagādāja labu noskaņu, prieku un jaunas zināšanas par savu valsti.

Rēzeknes sākumskolas 1.d klases audzinātāja
Benita Lazdiņa