Izglītojošā nodarbība “Latgales atbrīvošanas piemineklis – no idejas līdz sirdij”

dav

24.04.2019. Rēzeknes sākumskolas 3.a klases skolēni apmeklēja muzejpedagoģisko programmu “Latgales atbrīvošanas piemineklis – no idejas līdz sirdij” Latvijas valsts simtgades programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros.

Nodarbības laikā skolēni iepazina Latgales atbrīvošanas pieminekļa – Latgales simbola celšanas vēsturi, tā pārmaiņas laikmetu gaitā. Skatoties prezentāciju, filmas fragmentus, praktiskā darbībā un sarunās skolēni uzzināja nozīmīgus un interesantus faktus par tautā saukto Māras pieminekli. Nodarbības noslēgumā visi kopā devās pie Latgales atbrīvošanas pieminekļa, lai tuvumā izpētītu pieminekli un lai noskaidrotu, kā uzvesties un izrādīt cieņu.

Rēzeknes sākumskolas 3.a klases audzinātāja
Laura Meščanova