11

Rēzeknes sākumskolas 1.klašu skolēniem “Teātris Azotē” vada žonglēšanas pamattriku nodarbību

Iniciatīvas ”Latvijas skolas soma” ietvaros “Teātris Azotē” ar komiksu izrādi “Soliņš” un žonglēšanas pamattriku nodarbību 2019. gadā bija jau viesojies Rēzeknes sākumskolā. Savukārt 2020.gada 28.februārī arī 1.klašu skolēni iniciatīvas ”Latvijas skolas soma” ietvaros varēja piedalīties “Teātris Azotē” žonglēšanas pamattriku nodarbībā. Redzēt aktieru žonglēšanas prasmi un pašiem apgūt pamattrikus. Tā bija interaktīva iepazīšanās ar žonglēšanas priekšmetiem.

Rēzeknes sākumskolas 1. klašu skolēniem žonglēšanas pamattriku nodarbība likās aizraujoša, izzinoša un interesanta, jo paši varēja izmēģināt žonglēšanas pamattrikus ar dažādām bumbiņām, vālītēm un riņķiem.

Rēzeknes sākumskolas 1.m klases skolēni saka, ka tā bija ļoti jauka diena skolā, jo mākslinieki uzjautrināja, visi skolēni centās žonglēt un arī iemācījās noturēt vāli.

Paldies māksliniekiem par jautru un izzinošu nodarbību, kas iepriecināja skolēnus!

bibliotekāre/ skolotāja Inta Lāce