20190929_212227

Rēzeknes sākumskolas jauniešu iniciatīva „Atrodi, noskaidro, izstāsti”

2019.gada 11.septembrī Rēzeknes pilsētas domes Sporta pārvaldes sporta kompleksā tika īstenota Rēzeknes sākumskolas jauniešu iniciatīva “Atrodi, noskaidro, izstāsti”. Pasākuma  organizatori -Rēzeknes sākumskolas vadības komanda, skolotāji un jaunieši Paula Piteronoka, Roberts Revizors, Kristaps Ozoliņš, Ērika Laganovska,  Ervīns  Reidzāns, Paula Dukaļska, Ance Bērziņa. Rēzeknes sākumskolas  5.-6.klašu izglītojamie savā starpā sacentās orientēšanās disciplīnā “Atrodi, noskaidro, izstāsti”,  futbolā, tautasbumbā  un netradicionālajās  aktivitātēs.

Liels paldies visiem  dalībniekiem, atbalstītājiem un tiesnešiem – Jūs visi šo dienu padarījāt patiešām neaizmirstamu!

Projekts tiek īstenots Jaunatnes iniciatīvu projektu konkursa ietvaros, to finansē Rēzeknes pilsētas dome, un organizē Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestāde “Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs”.

Jauniešu iniciatīvas organizators
Kristaps Ozoliņš