20200206_100727

Sacensības klasiskajā 3×3 ātrlikšanas kubika rubika disciplīnā 2019./2020.mācību gadā

Jau otro gadu pēc kārtas Rēzeknes sākumskolas 3.d klases izglītojamais Rems Šarovs un viņa vecāki iesaistās sacensību „Klasiskajā 3×3 ātrlikšanas kubika rubika” organizēšanā. Skolā ir izveidojusies spēcīga komanda, kas aktīvi trenējas savā starpā un jau otro gadu  piedalās pasākumā. Komandas līderis Rems Šarovs ar savu aizrautību un mērķtiecību spējis ieinteresēt šajā prāta un pirkstu veiklības nodarbē ne vienu vien skolasbiedru. Paldies skolēniem par uzdrīkstēšanos, degsmi un azartu, aktīvi piedaloties sacensībās, jo tāpat kā sportā, arī šeit sacensību rezultātus bieži izšķir tikai sekunžu simtdaļas.

Sacensību rezultāti 1. – 3.klašu grupā
klasiskajā 3×3 ātrlikšanas kubika rubika disciplīnā:

1.vieta Damiānam Bastrikinam (3.d klase) labākais mēģinājuma rezultāts – 00:36,96 sekundes;
2.vieta Remam Šarovam (3.d klase);
3.vieta Ričardam Zizlānam (3.d klase).

spēles „Kubika rubika” 1 skaldnes likšanas disciplīnā:
1.vieta Armandam Putānam (3.d klase);
2.vieta Valteram Bricikam (2.a klase);
3.vieta Rolandam Beitānam (3.d klase).

Sacensību rezultāti 4. – 6.klašu grupā:
klasiskajā 3×3 ātrlikšanas kubika rubika disciplīnā:

1.vieta Danielam Ušakovam (6.a2 klase) labākais mēģinājuma rezultāts  – 00:18,04 sekundes;
2.vieta Markusam Butleram (4.d klase);
3.vieta Markusam Sīlim (6.a2 klase).

spēles „Kubika rubika” 1 skaldnes likšanas disciplīnā:

1.vieta Aleksejam Babrovam (6.a1 klase);
2.vieta Karlīnai Šarovai (5.a klase);
3.vieta Ervīnam Elksnītim (4.d klase).

Paldies skolēnu līdzpārvaldei  par dalību sacensību norisē!

Paldies par  vecāku klātesamību, sacensību organizēšanu un iedvesmojošo balvu fondu!

Rēzeknes sākumskolas direktores vietniece
Gunita Ozoliņa