Skolēnu skatuves runas konkurss

RPC “Zeimuļs” 11.aprīlī  notika  Rēzeknes pilsētas izglītības iestāžu SKOLĒNU SKATUVES RUNAS KONKURSA reģionālā kārta, kura mērķis ir sekmēt bērnu un jauniešu kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā lietpratību un līdzdalību Dziesmu un deju svētku procesā, kultūras mantojuma apguvē, iesaistoties Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku tradīcijas saglabāšanā un pilnveidē. Sveicam konkursa uzvarētājus:
Augstākās pakāpes diploms –  Agneta Jugane, 3.m, skolotāja S.Neško,
I pakāpes diploms – Roberts Zemzars, 2.a, skolotāja I.Jegorova un Elizabete Bikovska, 6.d, skolotāja I.Madžule.

Vēlam veiksmi un izturību Augstākās pakāpes diploma ieguvējai Agnetai Juganei  Skolēnu skatuves runas finālā, kurš norisināsies  2019.gada 3.maijā Rīgas latviešu biedrības namā!

20190411_154427 20190411_154614
E.Bikovska R.Zemzars, A.Jugane

Foto: G.Ozoliņa.

Rēzeknes sākumskolas direktores vietniece izglītības (audzināšanas) Gunita Ozoliņa