20190531_092513

Zibakcija Rēzeknes sākumskolā „Lasīsim visi kopā un dāvināsim grāmatiņu savas skolas bibliotēkai!”

Jau ceturto reizi Rēzeknes sākumskolā pēdējā skolas dienā – 2019.gada 31.maijā 1.–6.klašu skolēniem, skolotājiem un skolēnu vecākiem, norisinājās zibakcija „Lasīsim visi kopā un dāvināsim grāmatiņu savas skolas bibliotēkai!”

Ikviens tika aicināts no mājas bibliotēkas grāmatu krājumiem izvēlēties un paņemt līdzi vai jau izlasītu, vai vēl nelasītu grāmatiņu, tad zibakcijā dalīties lasītpriekā ar klases biedriem, skolas biedriem, skolotājiem, vecākiem  un akcijas noslēgumā uzdāvināt līdzņemto grāmatiņu Rēzeknes sākumskolas bibliotēkai.

Kā teica angļu rakstnieks Addisons Džozefs “Lasīšana prātam – tas pats, kas fiziski vingrojumi ķermenim.” Lai kopā lasīšana vieno un bagātina lasītāja emocionālo pasauli un personisko pieredzi, attīsta radošumu un iztēli!

Paldies skolēniem, skolēnu vecākiem, skolotājiem par līdzdalību zibakcijā un grāmatu dāvinājumu skolai!

Rēzeknes sākumskolas bibliotekāre
Inta Lāce