Galerija – arhīvs I

 FOTOMIRKĻI 2016./2017.m.g.


Zibakcija Rēzeknes sākumskolā  „Lasīsim visi kopā un dāvināsim grāmatiņu savas skolas bibliotēkai!”  

Rēzeknes sākumskolā 2016./2017.m.g.pēdējā skolas dienā – 31. maijā, pulcējoties 1. – 6. klašu skolēniem un skolotājiem, norisinājās zibakcija „Lasīsim visi kopā un dāvināsim grāmatiņu savas skolas bibliotēkai!”.

 

Sporta diena “Kopā mēs varam visu!”

Sākumskolas 5.-6.klašu skolēniem 2017.gada 30.maijā, sadarbībā ar RJC Jaunsardzes centra 2. novada nodaļas 305. Rēzeknes jaunsargu vienības jaunsargu instruktoru štāba virsseržantu Juri Gedušu, tika organizēta sporta diena “Kopā mēs varam visu!”.

“Diena bez ekrāniem”

 

“Latvju bērni danci veda”

Cēsīs 27. maijā notika tradicionālais bērnu tautas deju festivāls “Latvju bērni danci veda”, pulcējot ap 5400 mazo dejotāju no dažādiem Latvijas novadiem un pilsētām. Festivālā piedalījās arī Rēzeknes sākumskolas tautu deju kolektīvs “Skali” (vadītāja Sandra Juste).

Sarkanbaltsarkanās rozes ceļā uz Latvijas simtgadi!

Visa skolas saime, skolēni, skolotāji, skolēnu vecāki, skolas darbinieki apskāva Latviju, Latgali, Rēzekni, skolas apkārtni ar sarkanbaltsarkaniem rožu ziediem.

LSM.LV  Mātes dienā stāda sarkanbaltas rozes Latvijai.

“Sporto visa klase” raidījumā – LNT brokastis

Vokālās mūzikas konkursa “Balsis-2017” finālskate Rīgā

Rēzeknes sākumskolas meiteņu vokālais ansamblis “Noskaņa” š.g. 22.aprīlī piedalījās vokālās mūzikas konkursa”Balsis-2017″ finālskatē Rīgā un ieguva I pakāpi.

Rēzeknes sākumskolas skolēni apmeklē dzīvnieku patversmi

Rēzeknes sākumskolas skolēni Rēzeknes pilsētas bibliotēkā

1.Stepa studijas Latvijā “Top Tap Company” koncerts sākumskolā

100 dienu mirkļi skolā

Latgales reģiona skolēnu sporta spēlēs basketbolā “Oranžā bumba” Rēzeknes sākumskolas meiteņu un zēnu komandas ieguva 2.vietu.

Pērļošanas prieks

Pērļošana ir viens no rokdarbu veidiem, kurš pēdējos gados ir kļuvis populārs ne tikai pieaugušo, bet arī bērnu vidū. Darbošanās ar pērlēm pilnveido skolēnu gaumi, krāsu izjūtu, roku sīko motoriku, kas  ir cieši saistīta ne tikai ar runas, bet arī ar domāšanas, uzmanības, koordinācijas, iztēles un atmiņas attīstību.  Pērļošana ir lieliska alternatīva datorspēlēm un virtuālajai videi.

Interešu izglītības programmā „Pērļošanas prieks” ar lielu aizrautību darbojas 2.-3.klašu meitenes.

“Paldies”nedēļa

“Paldies” nedēļa (30.01.- 03.02.2017.) nesa līdzi daudz pozitīvu emociju, saviļņojuma un iespaidu.

Rezultātā mēs ikviens esam bagātinājušies un ceram, ka mūsu “paldies” kļūs par ieradumu, vēlmi dalīties un atzinīgi novērtēt līdzcilvēku veikumu ik dienu!

 

Klašu “Paldies” video.

“Rūķis-daiļdārznieks” gatavojas pavasarim

Pulciņa “Rūķis-daiļdārznieks” skolēni gatavojas pavasarim – top pašgatavoti puķu podiņi, tiek sētas puķes.

Trīs Rēzeknes Sākumskolas skolēni tiek uzņemti Jaunsardzē

20.janvārī Latgales Kultūrvēstures muzejā Rēzeknē Barikāžu atceres pasākuma ietvaros  notika jaunsargu svinīgā solījuma ceremonija, kuras laikā 59 Rēzeknes pilsētas skolēni deva jaunsarga solījumu un tika uzņemti Jaunsardzē, tai skaitā trīs  Rēzeknes sākumskolas  4.klašu skolēni  – Krišjānis Zeltiņš (4.a klase),  Krišjānis Laizāns (4.b klase) un  Juris Vaņkovs (4.b klase).

Pulciņa ,,Rūķis – daiļdārznieks!’’ dalībnieki  mācās šķirot atkritumus

SIA ALAAS sabiedrisko attiecību speciāliste E.Čepule 18. janvārī ciemojās Rēzeknes sākumskolā, lai pulciņa ,,Rūķis – daiļdārznieks!’’ pašiem jaunākajiem audzēkņiem stāstītu par atkritumu šķirošanu.

Rēzeknes sākumskolas bibliotēkā pasākums “Bērnu žūrijas 2016” lasītājiem/ekspertiem

Rēzeknes sākumskolas bibliotēka ir iesaistījusies lasīšanas veicināšanas programmā “Bērnu žūrija 2016”. Tiem, kas piedalījās šajā programmā, bija jāizlasa ieteiktās grāmatas, un jāaizpilda elektroniskā anketa par interesantāko grāmatu.

Čaklākie Bērnu žūrijas lasītāji/eksperti 19.12.2016. tika aicināti uz pasākumu Rēzeknes sākumskolas bibliotēkā, kur tika pasniegts no Latvijas Nacionālās bibliotēkas saņemtais suvenīrs-magnētiņs, kā arī Rēzeknes sākumskolas Pateicība par čaklu “Bērnu žūrijas 2016” grāmatu lasīšanu/ novērtēšanu.

Svētrīts sākumskolā

 

 

NBA junioru līgas Austrumu Konferences Latgales (E) divīzijas spēles Rēzeknē 15.decembrī Rēzeknes 1.Valsts ģimnāzijas sporta zālē.

 

 

Rūķu diena

 

 

Rēzeknes pilsētas izglītības iestāžu 2016./2017. mācību gada Komandu čempionāts šahā

Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā „Zeimuļs” 2.decembrī notika Rēzeknes pilsētas izglītības iestāžu 2016./2017. m.g.Komandu čempionāts šahā. Šogad sacensības pulcēja rekordlielu komandu un dalībnieku skaitu – deviņas komandas ar 39 šahistiem. Sacensībās piedalījās arī Rēzeknes sākumskolas komanda.

 

 

“Izzini vidi radoši!” 

2016. gada 23.novembrī Rēzeknes sākumskolas 6.klašu skolnieces Ilva Lontone, Paula Anspoka un Vlada Viktorija Jonikāne piedalījās Jaunatnes iniciatīvu projektā “Izzini vidi radoši!”, kura  autore bija Rēzeknes Valsts 1.ģimnāzijas 9.klases skolniece Elizabete Rupā. Šī projekta ietvaros Rēzeknes pilsētas skolu 6.klašu skolēni devās  ekspedīcijā uz Rāznas Nacionālo dabas parku.

 

Fano par Latviju

 

Ar Tēvzemes gaismu saujā

Valsts svētku pasākumu ietvaros 18. novembrī Rēzeknes pilsētā norisinājās, nu jau par tradīciju kļuvušais lāpu gājiens, kurā piedalījās mūsu skolas 5.- 6. klašu skolēni, skolotāji un vecāki, veidojot kopā krāšņu gaismiņu jostu. Neaizmirstamas ir tās sajūtas, kad gājiena dalībnieku lāpu un svecīšu virtenes, kopības sajūta, mūs visus vienoja  pie pieminekļa  “Vienoti Latvijai”. Tas sniedza patriotisku saviļņojumu un gandarījumu vēl ilgi pēc gājiena noslēguma.

 

Svinīgs pasākums, veltīts Latvijas Republikas proklamēšanas 98.gadadienai

 

Ziemeļvalstu Bibliotēku nedēļas 2016 rīta stundas lasījumi Rēzeknes sākumskolas bibliotēkā kopā ar 5.m klases skolēniem

 

“Ventspils IT izaicinājums 2016” 2.kārtas dienas Ventspilī

 

Radošā olimpiāde Rēzeknes sākumskolā 4.klašu skolēniem
2016.gada 1.novembrī

 

Sākumskolas 6.klašu labākie informātiķi “Biroja tehnikas” organizētajā praktiskajā nodarbībā par datoru uzbūvi “Kas lācītim vēderā? ”
FOTO: Ernests Indriks

 

1.-4.klašu skolēni piedalījās Vislatvijas putras programmā 

 

Rēzeknes sākumskolas 5.m un 5.a klases skolēnu komanda Karjeras nedēļas noslēguma pasākumā “Profesiju tops 2036!”

 

Profesiju sīrups – 2016

 

Vācu iluzionista izrādes 4.-6.klašu skolēniem 

13.10.2016. Rēzeknes Valsts ģimnāzijā  viesojās vācu iluzionists Tobias Grünfelder  (skatuves vārds Tobias Campoverde) un sniedza divas izrādes sākumskolas 4.-6. klašu skolēniem. Lidojošs čemodāns, krāsu pārvērtības, pazudušas lietas  un citi burvju triki lika skolēniem priecāties un brīnīties. Izrādes paredzētas arī tiem, kas vēlas saistoši apgūt vācu valodu.

2.a un 2.b klases skolēni iepazīst policista profesiju

7. oktobrī karjeras nedēļas ietvaros 2.a un 2.b klases skolēni tikās ar Valsts Policijas koledžas kadetu Jāni Strupišu. Viņš iepazīstināja bērnus ar policijas darba struktūru, vienību specifiku. Tika pārrunāti bērnu drošības jautājumi uz ielas, saskarsmē ar svešiem cilvēkiem un citi. J.Strupišs pastāstīja, kā var kļūt par policistu, kādiem priekšmetiem mācību laikā jāpievērš īpaša uzmanība, cik svarīgi ir nodarboties ar sportu. Noslēgumā kadets atbildēja uz bērnu jautājumiem.

Laimas šokolādes valstībā!

Angļu valodas nodarbība  ARPC “Zeimuļs” 1.c klasei

Nodarbību vadīja brīvprātīgā no Polijas – Karolina Dobrzycka (projekts „Youth with Heart”),  kura pasniedz jautru angļu valodu bērniem.

Miķeļdienas izstāde

Gaidot latviešu rudens saulgriežus un gada auglīgās daļas aizvadīšanas svētkus – Miķeļdienu, 1.c klases skolēni ne tikai mājturības un tehnoloģiju stundās veidoja augļu grozus, latviešu valodas stundās lasīja par Miķeļdienas tirdziņiem, bet arī kopā ar vecākiem gatavoja interesantas kompozīcijas un jautros dārzeņus klases Miķeļdienas izstādei.

1.c klase iepazīst ugunsdzēsēja profesiju un mācās drošību uz ceļa

Pulciņa “Rūķis daiļdārznieks” aktivitātes rudenī

“Olimpiskā diena”1.-6.klasēm

Rudens izstāde “Ziedu taurenis”

Drošības stunda Rēzeknes sākumskolā