Galerija

FOROMIRKĻI 2019./2020.m.g.
Interešu izglītības pulciņa “Mani latvju raksti” radošie darbiņi
 Tveršana

Interešu izglītības nodarbības “Sāls mīklas veidošana” izglītojamo darbiņi

Downloads_200409105006

Foto: Ilga Uzulnīka


Vokālās mūzikas konkursa “Balsis-2020” II kārta (novada)

Rēzeknes sākumskolas meiteņu vokālais ansamblis “Noskaņa” 03.03.2020.piedalījās vokālās mūzikas konkursa “Balsis-2020” II kārtā un ieguva Augstāko pakāpi ar 46,21.p.,un savā B grupā  1.VIETU Latgalē.

Foto: Gunita Ozoliņa


Rēzeknes sākumskolas 1.klašu skolēniem “Teātris Azotē” vada  žonglēšanas pamattriku nodarbību

Foto: Laura Meščanova, Ingrīda Medne.


Rēzeknes sākumskolas 6.a1 un 6.a2  klases skolēni iniciatīvas “Latvijas skolas soma” ietvaros devās uz Lūznavas muižu

Foto: Sandra Gaveika, Iveta Gailuma.


 Sacensības klasiskajā 3×3 ātrlikšanas kubika rubika disciplīnā 2019./2020.mācību gadā

Foto: Gunita Ozoliņa


Rēzeknes sākumskolas 4.klašu skolēni iepazīst datordizainera profesiju

Nodarbības norisinājās 2019.gada 26.novembrī uzņēmuma SIA “Zeize” uzņēmuma telpās, kur izglītojamie ne tikai saņēma informāciju, vēroja klātienē uzņēmuma darba organizāciju un tehnoloģisko nodrošinājumu, bet arī darbojās praktiski. Nodarbība norisinājās projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”  ietvaros.

Foto: Karolīna Vanaga


Rēzeknes sākumskolas 6.m klases skolēni izzina Lūznavas muižu un piedalās Grafikas darbnīcā

Rēzeknes sākumskolas 6.m klases skolēni 2019.gada 20. novembrī iniciatīvas ”Latvijas skolas soma” ietvaros devās uz Lūznavas muižu, kur gida pavadībā iepazinās ar unikālo romantiskā jūgendstila arhitektūras pērli – Lūznavas muižu, vietas vēsturi un uzzināja, kāds ir muižas īpašnieku Kerbedzu dzimtas ieguldījums vietas attīstībā.

Foto: Inta Lāce


Jauniešu iniciatīva “10 x 10 + 1 = Latvijai 101” – matemātikas spēle 5.-6.klasēm

2019.gada 13.novembrī Rēzeknes pilsētas skolu jauniešiem iniciatīva “10 x 10 + 1 = Latvijai 101” – matemātikas spēle 5.-6.klasēm. Iniciatīvā piedalījās un matemātikas spēles risināja Rēzeknes skolu 5.-6.klašu skolēnu komandas.


Rēzeknes sākumskolas skolēni iepazīst kinologa amata noslēpumus

Rēzeknes sākumskolā 2019.gada 29.oktobrī ciemojās kinologs Valdis Bikovskis ar savu “četrkājaino” kolēģi vārdā Kimičs un  iepazīstināja 1.m un 5.klašu skolēnus ar sava amata darba specifiku, nepieciešamajām rakstura un personības iezīmēm, dotā amata apguves iespējām valstī.

Foto: K.Vanaga


Rēzeknes sākumskolas 5. klašu skolēni piedalās izglītojošā nodarbībā “Atklāj ģitāru”

Rēzeknes sākumskolas 5. klašu (5.a., 5.m1., 5.m2) skolēniem 2019.gada 31.oktobrī iniciatīvas ”Latvijas skolas soma” ietvaros bija iespēja klātienē piedalījās izglītojošā nodarbībā “Atklāj ģitāru”.

Foto: G.Ozoliņa


Rēzeknes sākumskolas 2.m klases skolēni muzejpedagoģiskajā programmā “Senais latgaļu dzīvesveids”

Rēzeknes sākumskolas 2.m klases skolēni 2019. gada 16. oktobrī iniciatīvas „Latvijas skolas soma” ietvaros Latgales Kultūrvēstures muzejā apmeklēja muzejpedagoģisko programmu  “Senais latgaļu dzīvesveids”.

Foto: Jevģēnija Štroma


Rēzeknes sākumskolas 4.d klases skolēni piedalās sarunu ciklā “Literārās sarunas Lūznavas muižā”

Rēzeknes sākumskolas 4.d klases skolēni 2019.gada 18.oktobrī iniciatīvas ”Latvijas skolas soma” ietvaros devās uz sarunu ciklu “Literārās sarunas Lūznavas muižā”. Radošo satikšanos – interaktīvu detektīvspēli ar bērnu grāmatu sērijas “Mākslas detektīvi” un citu populāru bērnu grāmatu autori Luīzi Pastori. Sarunu arī vadīja latviešu literatūrzinātniece, Latvijas izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska.

Foto: Sandra Juste


“Karjeras nedēļa 2019” Rēzeknes sākumskolā

No 2019.gada 14.oktobra līdz 18.oktobrim Latvijā norisinājās “Karjeras nedēļa”, kas ir ikgadējs pasākumu cikls, kura laikā jauniešiem ir iespēja iepazīt un plānot savu nākotnes nodarbošanos, tikties ar dažādu profesiju pārstāvjiem, apmeklēt uzņēmumus un karjeras konsultācijas.

Foto: Karolīna Vanaga


Karjeras nedēļā Rēzeknes sākumskolas skolēni gatavo saldumus un mācās tos pārdot

Rēzeknes sākumskolā 2019.gada 17.oktobrī piekto un sesto klašu skolēni iepazina konditora profesiju, pašiem praktiski darbojoties un kopīgi gatavojot kaut ko garšīgu.
LSM. Karjeras nedēļā Rēzeknes sākumskolas skolēni gatavo saldumus un mācās tos pārdot.

karjera

Foto: I.Lāce


“Teātris Azotē” ar izrādi “Soliņš” un žonglēšanas pamattriku nodarbību viesojas Rēzeknes sākumskolā

Rēzeknes sākumskolas skolēniem (1., 3. klasēm un 4.a, 4.m klasei) 2019.gada 15.oktobrī iniciatīvas ”Latvijas skolas soma” ietvaros bija iespēja klātienē iepazīties ar “Teātris Azotē” komiksu izrādi “Soliņš”. Izrāde bez vārdiem stāsta par divām neparastām meitenēm, kas sastopas parkā uz soliņa. Lai gan abas ir ļoti atšķirīgas, tieši žonglēšana palīdz abām sadraudzēties un saprasties.

Foto: G.Ozoliņa


Rēzeknes sākumskolas 4. klašu skolēni  smilšu animācijas   izrādē “Mazais princis”

Rēzeknes sākumskolas 4. klašu (4.a, 4.d, 4.m) skolēni 2019. gada 3. oktobrī Latgales vēstniecībā “Gors” iniciatīvas “Latvijas skolas soma” ietvaros apmeklēja Latvijas smilšu animācijas teātra izrādi – smilšu kino “Mazais princis”.

Foto: Laura Mičule


SIA “ALAAS”  konkurss otrreizējo materiālu vākšanā „Sāc ar sevi!“

Rēzeknes sākumskola 2018./2019.m.g SIA “ALAAS” konkursā otrreizējo materiālu vākšanā “Sāc ar sevi” ieguva 1.vietu (jau trešo gadu pēc kārtas), gada laikā skolēni savāca 2380 kilogramus iepakojuma.

1. vietas ieguvēji – Rēzeknes sākumskola kā balvu saņēma diplomu, dāvanu karti veikalā “DEPO” 70 EUR vērtībā, ALAAS vides spēli “100 jautājumi par atkritumiem!” un AS “Latvijas Zaļais punkts” specbalvu – dāvanu karti 250 eiro vērtībā uz “Rāznas Priedes” un “RIMI” dāvanu karti 50 eiro vērtībā. Par dāvanu kartēm tika iegādāts sporta inventārs un spēles saturiskai brīvā laika pavadīšanai ārpusstundu laikā skolā.

Foto: G.Ozoliņa


ERASMUS+ projekts “Mācīšanās ar RSS: skolēnu tehnoloģisko un uzņēmējdarbības prasmju veicināšana, izmantojot radošumu, saziņu un sadarbību”

Projekta trešā vizīte Rēzeknes sākumskolā 2019. gada jūnijā

Foto: I.Rudzīte


LVM “MEŽA EKSPEDĪCIJA” 6.klasēm

2019.gada 10.septembrī Rēzeknes sākumskolas 6.klašu skolēni apguva dabaszinības mežā kopīga piedzīvojuma veidā AS “Latvijas valsts meži” (LVM) organizētajā LVM MEŽA EKSPEDĪCIJĀ Taudejāņos.

Foto: Inta Lāce, Sandra Gaveika


Zibakcija Rēzeknes sākumskolā  „Lasīsim visi kopā un dāvināsim grāmatiņu  savas skolas bibliotēkai!”

Jau ceturto reizi Rēzeknes sākumskolā pēdējā skolas dienā – 2019.gada 31.maijā 1.–6.klašu skolēniem, skolotājiem un skolēnu vecākiem, norisinājās zibakcija „Lasīsim visi kopā un dāvināsim grāmatiņu savas skolas bibliotēkai!”

Foto: Alise Ārgule


Rēzeknes sākumskolas jauniešu iniciatīva „Atrodi, noskaidro, izstāsti”

2019. gada 11.septembrī  Rēzeknes pilsētas domes Sporta pārvaldes sporta kompleksā, tika īstenota Rēzeknes sākumskolas   jauniešu iniciatīva „Atrodi, noskaidro, izstāsti”.

Foto: G.Ozoliņa


“Miķeļdienas ieskandināšana”

Rēzeknes sākumskolas tautas deju kolektīvu “Skali” pasākums “Miķeļdienas ieskandināšana” 2019.gada 27.septembrī.

 


Tikšanās ar vācu burvju mākslinieku

Rēzeknes sākumskolas  5. un 6.klašu skolēni vācu burvju mākslinieka Tobias Campoverde izrādē Latgales vēstniecības GORS 17.09.2019.

Foto: A.Kaniņa


  Zinību diena sākumskolā 02.09.2019.

Vairāk

Fotomirkļi 2018./2019.m.g.

Fotomirkļi 2017./2018.m.g.

Fotomirkļi 2016./2017.m.g.

Fotomirkļi 2015./2016.m.g.