Rēzeknes sākumskolā īstenota jauniešu iniciatīva “Skaitļu kosmoss”

Skolēnu līdzpārvaldes dalībnieki sadarbībā ar projekta konsultaniem Gunitu Ozoliņu, Mārīti Šveideri 2022.gada 14.oktobrī īstenoja jauniešu iniciatīvu “Skaitļu kosmoss”. Projekta mērķis bija rosināt jauniešu interesi par dabaszinātņu jomas mācību priekšmetiem kā svarīgu nepieciešamību ikdienā, sekmējot jauniešu atbildības, informāciju tehnoloģiju lietošanas prasmes.

Projekts norisinājās divās kārtās. Pirmajā kārtā katram dalībniekam individuāli elektroniskā vidē bija jāizspēlē galvas rēķinu un īso atbilžu ātrspēle. Uz otro kārtu, no katras klases, tika izvirzīti 3 skolēni, kuri I kārtā ieguva visaugstāko punktu summu.

II kārtas rezultāti:

1.vieta – Anastasijai Lucānei, Ervīnam Ratinskim Artjomam Šarapovam;

2.vieta – Annijai Ahverdjancai, Agnijai Leščinskai, Rolandam Pavlovskim;

3.vieta – Rūdolfam Čerpinskim, Anastasijai Slivinskai, Robertam Zemzaram.

Dalībnieku atziņas:

6.d klases komanda: “Konkursā bija interesanti un asprātīgi uzdevumi. Tie rosināja domāt!”

5.m klases dalībnieki: “Mēs guvām pozitīvas emocijas.”

5.a klases dalībnieki: “Varējām pielietot savas zināšanas nestandarta uzdevumos.”

Paldies direktorei Ilonai Stramkalei, matemātikas skolotājām Silvijai Studenai, Mārītei Šveiderei, datorikas skolotājai Laurai Meščanovai par pasākuma organizēšanu!

Pateicamies 5.-6.klašu skolēniem, skolēnu līdzpārvaldes dalībniecei Gunitai Gaveikai par aktīvu līdzdalību matemātikas spēlē “Skaitļu kosmoss”!

Šis projekts tiek īstenots Jaunatnes iniciatīvu projektu konkursa ietvaros, to finansē Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības dome, un organizē Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības iestāde “Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs “Zeimuļs””.

Skaitlu kosmoss_1Skaitlu kosmoss_3Skaitļu kosmoss_2