FOTOMIRKĻI

Rēzeknes sākumskolas kolektīva dāvana Latvijas Republikas proklamēšanas 105.gadadienā!

Skolotāju diena 2023

Zinību diena 2023

Rēzeknes sākumskolas 4.a un 4.d klases skolēni kultūrizglītības programmas „Latvijas skolas soma” ietvaros apmeklē teātra izrādi “Alvas zaldātiņš” 

Rēzeknes sākumskolas 4.a un 4.d klases skolēni kopā ar klases audzinātājām Ingu Rudzīti un Annu Rancāni 2022.gada 20.oktobrī devās uz Rēzeknes pilsētas teātri “Joriks”, lai kultūrizglītības programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros noskatītos teātra izrādi “Alvas zaldātiņš”.

Rēzeknes sākumskolas 4.m klases skolēniem programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros muzejpedagoģiskā nodarbība Krustpils pilī

Rēzeknes sākumskolas 4.m klases skolēni 2022.gada 12.oktobrī programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros apmeklēja muzejpedagoģisko nodarbību Krustpils pilī (Jēkabpils Vēstures muzeju).

Kafija ar politiķiem

Rēzeknes sākumskolas Skolēnu līdzpārvaldes dalībnieki 2022.gada 7.oktobrī piedalījās Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības ARPC “Zeimuļs” organizētajā pasākumā “Kafija ar politiķiem”.

Pasākumā skolēniem bija iespēja satikties ar Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības  deputātiem, lai pārrunātu jauniešiem aktuālus jautājumus, izstāstītu par sev svarīgo, uzdotu jautājumus. Savukārt, politiķi uzzināja, kādi jautājumi ir aktuāli jauniešiem un kādus risinājumus viņi tiem saskata.

Paldies Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības deputātiem, ARPC “Zeimuļs” jaunatnes lietu nodaļas speciālistei – Eleonorai Ivanovai un visiem klātesošajiem par  radošo atmosfēru.

Rēzeknes sākumskolas direktores vietniece Gunita Ozoliņa

Foto: Gunita Ozoliņa, https://www.facebook.com/Zeimuls

Neparastās mācības

Kas jāpaņem līdzi, dodoties uz mežu? No kā mežā ir jāuzmanās? Ko darīt, ja mežā esi apmaldījies un izlādējies telefons? Lai noskaidrotu atbildes uz šiem un citiem jautājumiem mācību gada noslēgumā 3.a klases skolēni kopā ar klases audzinātāju un vecākiem – Edgaru Timoškānu, Juri Tarvidu, Daci Bikovsku – devās uz Ančupāniem.

 


SVĒTKI 1.KLAŠU SKOLĒNIEM “KO TU PROTI PIRMKLASNIEK?”

2022.gada 14.aprīlī Rēzeknes sākumskolā tika organizēti svētki pirmklasniekiem ar dažāda veida aktivitātēm


LIELDIENAS

Lieldienu tirdziņš Rēzeknes sākumskolā (13.04.2022.)

 


Šogad ziema lutina ar sniega daudzumu. Protams, ja ir tāds burvīgs sniegs,  gribas doties ārā baudīt ziemas priekus. Skolotāju, skolēnu un  vecāku līdzdalība  aktivitātēs “Jautri veļas sniega pikas”.


Draudzības nedēļas AKTIVITĀTĀTES “Atrodi sirsnības kodu”


Ziemassvētku foto stūrītis “Ziemassvētkos gaidot”


Rēzeknes sākumskolā Latvijas patriotiskajā mēnesī

 


LEPOJAMIES AR RĒZEKNES SĀKUMSKOLAS SKOLOTĀJU UN DARBINIEKU VEIKUMU


RĒZEKNES SĀKUMSKOLĀ KRĀSU NEDĒĻA “PAVASARA IESKAŅĀS”

Rēzeknes sākumskolā 2021. gadā no 08. līdz 12. martam attālinātajā mācību laikā norisinājās krāsu nedēļa “Pavasara ieskaņās”.

images

Screenshot 2021-03-22 105700

Video: skolotājas A.Ārgule, I.Lāce, A.Rancāne


Rēzeknes sākumskolas  5.-6. klašu izglītojamo veidotās instalācijas “Barikāžu ugunskurs”

Šogad aprit 30 gadu kopš 1991. gada janvāra barikādēm. Tautas atmodas laika izšķirošais brīdis, ceļš uz Latvijas valstiskās neatkarības atjaunošanu.
Rēzeknes sākumskolas Humanitārās, pilsoniskās un kultūrizglītības mācību joma sadarbībā ar skolēnu līdzpārvaldi no 11.-22.janvārim organizēja konkursu „Barikāžu ugunskura instalācija”.
Ievērojot pandēmijas ierobežošanas pasākumus, 5.-6.klašu skolēni veidoja barikāžu ugunskura instalācijas un tās atspoguļoja  fotogrāfijā, kā atmiņas un liecības par 1991.gada janvāri, tādējādi apzinoties nozīmīgos brīžus mūsu valsts atjaunotās neatkarības nosargāšanā.

 


Valstiskās apziņas un patriotiskās audzināšanas stiprināšana Rēzeknes sākumskolā

Rēzeknes sākumskolā valstiskās apziņas un patriotiskās audzināšanas stiprināšanai tika organizēts aktivitāšu kopums par tēmu „Mana Latvija. Mana skola” – tematiskās klases stundas Lāčplēša dienā un Latvijas Republikas Proklamēšanas 102. gadadienā.


Rēzeknes sākumskolas skolēni iniciatīvas “Latvijas skolas soma” ietvaros Lūznavas muižā

Rēzeknes sākumskolas 5.m klases skolēni 2020. gada 30. septembrī, 07. (6.a) un 16. (6.m2) oktobrī  iniciatīvas ”Latvijas skolas soma” ietvaros devās uz Lūznavas muižu, kur gida pavadībā iepazinās ar unikālo romantiskā  jūgendstila arhitektūru – Lūznavas muižu, parku, vietas vēsturi.Rēzeknes sākumskolas 4.a un 4.d klases skolēni muzejpedagoģiskajā programmā “Satikšanās Rozes pilsētā”

Rēzeknes sākumskolas 4.a un 4.d klases skolēni 2020.gada 14.oktobrī iniciatīvas „Latvijas skolas soma” ietvaros Latgales Kultūrvēstures muzejā apmeklēja muzejpedagoģisko programmu “Satikšanās Rozes pilsētā.”


“Karjeras nedēļa 2020” Rēzeknes sākumskolā

No 2020.gada 26.oktobra līdz 30.oktobrim Latvijā norisinājās “Karjeras nedēļa 2020”,  kuras laikā arī Rēzeknes sākumskolā notika  daudzveidīgas karjeras atbalsta aktivitātes – 6.klašu skolēniem nodarbība / meistarklase „Datordizaina pasaule”.


ERASMUS+ projekts “MĀCĪŠANĀS AR RSS

Ir noslēdzies ERASMUS+ projekts “MĀCĪŠANĀS AR RSS: skolēnu tehnoloģisko un uzņēmējdarbības prasmju veicināšana, izmantojot radošumu, saziņu un sadarbību”, kurš Rēzeknes sākumskolā tika realizēts no 01.09.2018. – 31.08.2020.


Garšu laboratorija

 

 


Programmēšanas nedēļa Rēzeknes sākumskolā

2020. gada 14. oktobrī un 16. oktobrī Rēzeknes sākumskolā notika nodarbības “Pirmie soļi programmēšanas pasaulē. Dari to viegli un aizraujoši!”, kurā piedalījās skolā realizētā ESF projekta Nr.8.3.2.2./16/I/001 “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” datorikas laboratorijas dalībnieki no 3. klasēm un 1.a klases skolēni.   2020. gada 15. oktobrī 4.m klases skolēni piedalījās unikālā interaktīvā tiešsaistes datorikas stundā “Iepazīsti Scratch”.

Foto: skolotāja Laura Meščanova


Rēzeknes sākumskolas 3.a, 3.d un 1.a klases skolēni muzejpedagoģiskajā programmā “Kā top maize?”

Rēzeknes sākumskolas 3.a, 3.d un 1.a klases skolēni 2020.gada 29.septembrī (3.a, 3.d) un 07.oktobrī (1.a) iniciatīvas „Latvijas skolas soma” ietvaros Latgales Kultūrvēstures muzejā apmeklēja muzejpedagoģisko programmu “Kā top maize?”Rēzeknes sākumskolas 1.m un 4.m klases skolēni muzejpedagoģiskajā programmā “Senā skola muzejā”

Rēzeknes sākumskolas 1.m un 4.m klases skolēni 2020. gada 15.(4.m) un 16.(1.m) septembrī iniciatīvas „Latvijas skolas soma” ietvaros Latgales Kultūrvēstures muzejā apmeklēja muzejpedagoģisko programmu “Senā skola muzejā”.


Zinību diena sākumskolā

2020.gada 1.septembrī


Vairāk

Fotomirkļi 2019./2020.m.g.

Fotomirkļi 2018./2019.m.g.

Fotomirkļi 2017./2018.m.g.

Fotomirkļi 2016./2017.m.g.

Fotomirkļi 2015./2016.m.g.