Panākumi 2019./2020.m.g.

MĒS LEPOJAMIES AR JŪSU SASNIEGUMIEM!


Rēzeknes pilsētas izglītības iestāžu 2019./2020.m.g. sacensības basketbolā JAUNO BASKETBOLISTU KAUSS

SVEICAM ar iegūto 1.VIETU Rēzeknes pilsētas izglītības iestāžu 2019./2020.m.g. basketbola sacensībās “JAUNO BASKETBOLISTU KAUSS” skolas komandu Lauri Filatovu (6.m), Renāru Gudkovu (6.a2), Endiju Lucijanovu (6.m), Markusu Gevalu (6.a1), Erlendu Ņukšu (5.m1), Jāni Rundānu (4.d).

Pateicamies skolotājam Raitim Brokam.

 


Latvijas izglītības iestāžu skolēnu skatuves runas konkurss Latgalē

SVEICAM konkursa uzvarētājus:

Robertu Zemzaru (3.a) ar iegūto Augstāko pakāpi,
Martu Teicāni (4.d) ar iegūto 1.pakāpi,
Katrīnu Laputjovu (6.a2) ar iegūto 1.pakāpi,
Gunitu Gaveiku (3.m) ar iegūto 2.pakāpi.

Paldies konkursa dalībniekiem par sasniegumiem Latgales novada skolēnu skatuves runas konkursā!

Pateicamies par ieguldīto darbu skolotājām Ivetai Jegorovai, Sandrai Gaveikai, Sandrai Justei, Alisei Ārgulei.


Matemātikas konkursa-olimpiādes 4.klasēm “Tik vai… Cik?” 3.kārta

Sveicam matemātikas konkursa-olimpiādes 4.klasēm “Tik vai… Cik?” 3.kārtas godalgoto vietu ieguvējus:
1.vieta – Markuss Butlers (4.d)
2.vieta – Samanta Ivone (4.d)
3.vieta – Marta Teicāne (4.d)

Pateicamies skolotājai Sandra Justei!

 


Vokālās mūzikas konkursa “Balsis-2020” II kārta (novada)

Rēzeknes sākumskolas meiteņu vokālais ansamblis “Noskaņa” 03.03.2020.piedalījās vokālās mūzikas konkursa “Balsis-2020” II kārtā un ieguva Augstāko pakāpi ar 46,21.p.,un savā B grupā  1.VIETU Latgalē.

SVEICAM Kristīni Bufali, Beatrisi Lipsku, Katrīnu Laputjovu, Agati Dreļu, Sintiju Pavlovu, Agnetu Jugani, Rebeku Kristiānu Skudru, Evelīnu Braslu, Martu Teicāni, Lauru Karčevsku.

Paldies meitenēm par atsaucību, izturību un dziesmas mīlestību! Lai skan finālkonkursā Rīgā!

Pateicamies par ieguldīto darbu skolotājai Svetlanai Bilinskai.

 


Rēzeknes pilsētas izglītības iestāžu 2019./2020.m.g. sacensībās TELPU FUTBOLĀ

SVEICAM ar iegūto 1.VIETU Rēzeknes pilsētas izglītības iestāžu 2019./2020.m.g. sacensībās TELPU FUTBOLĀ skolas komandu Danielu Aleško (5.a), Alenu Bogdanovu (5.m1), Aleksu Hesu (5.m1), Rinaldu Niperu (5.m1), Erlendu Ņukšu (5.m1), Dairi Mičuli(5.m1), Arturu Vondu (5.m1),  Ēriku Litaunieku(5.m2), Kristapu Šustu (4.m).

Pateicamies skolotājam Raitim Brokam.


Rēzeknes pilsētas izglītības iestāžu SKOLĒNU SKATUVES RUNAS KONKURSA 1.kārta

ARPC “Zeimuļs”  notika Rēzeknes pilsētas izglītības iestāžu SKOLĒNU SKATUVES RUNAS KONKURSA 1.kārta.

SVEICAM konkursa uzvarētājus:

I pakāpe –
Roberts Zemzars (3.a),
Gunita Gaveika (3.m),
Marta Teicāne (4.d),
Katrīna Laputjova (6.a2);

II pakāpe –
Terēze Skromule (1.a),
Markuss Balodis (3.a),
Demija Sarkane (3.m),
Annemarija Novika (4.m),
Agneta Jugane (4.m),
Evelīna Brasla (6.m);

III pakāpe – Evelīna Burova (2.d).

Paldies visiem konkursa dalībniekiem par atsaucību.

Pateicamies par ieguldīto darbu skolotājām Alisei Ārgulei, Sandrai Gaveikai, Ivetai Jegorovai, Sandrai Justei,  Silvijai Neško, Mairai Gribustei, Ingai Rudzītei, Ainai Strapcānei,  Intai Lācei.

Vēlam veiksmi un izturību I pakāpes ieguvējiem Latgales reģiona 2.kārtā skolēnu skatuves runas konkursā, kurš norisināsies šī gada 10.martā, ARPC “Zeimuļs”.


 Konkurss “Balsis-2020” I kārta (pilsētas)

Rēzeknes sākumskolas meiteņu vokālais ansamblis “Noskaņa” 26.02.2020. piedalījās  vokālā konkursa “Balsis – 2020 ” I kārtā (pilsētā). Ansamblis ieguva I PAKĀPI ar 44,25 punktiem un tika izvirzīts uz konkursa II kārtu Latgales novadā.

SVEICAM Kristīni Bufali, Beatrisi Lipsku, Katrīnu Laputjovu, Agati Dreļu, Sintiju Pavlovu, Agnetu Jugani, Rebeku Kristiānu Skudru, Evelīnu Braslu, Martu Teicāni, Lauru Karčevsku.

Paldies meitenēm par izturību un dziesmas mīlestību! Vēlam panākumus konkursa II kārtā!

Pateicamies par ieguldīto darbu skolotājai Svetlanai Bilinskai.


Rēzeknes pilsētas izglītības iestāžu 2019./2020.m.g. sacensības TAUTAS BUMBĀ

SVEICAM ar iegūto 3.VIETU Rēzeknes pilsētas izglītības iestāžu 2019./2020.m.g. sacensībās TAUTAS BUMBĀ skolas komandu Mārtiņu Rancānu(5.a), Igoru Lukaševu(5.a), Danielu Aleško(5.a), Alenu Bogdanovu(5.m1), Aleksu Hesu(5.m1),  Erlendu Ņukšu(5.m1),  Dairi Mičuli(5.m1), Adrianu Šariginu(5.m1),  Arturu Vondu(5.m1), Rihardu Gladkiju(5.m2), Ēriku Litaunieku(5.m2).

Pateicamies skolotājam Raitim Brokam.


Rēzeknes pilsētas matemātikas olimpiāde 5.-8.klašu skolēniem

LEPOJAMIES un SVEICAM ar sasniegtajiem rezultātiem Rēzeknes pilsētas matemātikas olimpiādē 5.-6.klašu skolēniem

iegūto 2.PAKĀPI  Sandi GORODNIČIJU (6.kl);
iegūto 3.PAKĀPI Annu MAKSIMOVU (6.kl);
iegūto ATZINĪBU Ancei BĒRZIŅAI (6.kl).

Pateicamies skolotājām Mārītei ŠVEIDEREI, Sandrai DRELINGAI.


Latgales reģiona skolēnu sporta spēlēs basketbolā “Oranžā bumba”

SVEICAM ar iegūto 1.VIETU Latgales reģiona skolēnu sporta spēlēs basketbolā “Oranžā bumba” skolas komandu Jāni Rundānu(4.d), Raiti Stiuku(4.d), Aigaru Dembovski(4.m), Mārtiņu Rancānu(5.a), IgorU LukaševU(5.a), Erlendu Ņukšu(5.m1), Filipu Svikli(5.m1), Kristeru Zizlānu(5.m1), Adrianu Šariginu(5.m1), Dairi Mičuli(5.m1), Rihardu Gladkiju(5.m2).

  IMG-20200212-WA0001

Vēlam panākumus valsts skolēnu basketbola finālsacensībās Rīgā 25.03.2020.!

Pateicamies skolotājam Raitim Brokam.

 


NBA Junioru līgas 4.sezona skolu komandām 2019./2020.m.g.

Rēzeknes sākumskolas komanda piedalījās NBA Junioru līgas čempionāta 4.sezonas spēlēs 2019./2020.m.g. Arī 4.sezonā, tāpat kā iepriekšējās 3.sezonās, Rēzeknes sākumskolas komanda bija 16 labāko Latvijas skolu basketbola komandu vidū, kuras sacentās izslēgšanas turnīrā 6.februārī Salaspilī.

Paldies sākumskolas komandai – Andželinai Višņakovai (3.kl.), Patrīcijai Kozlovskai (5.kl.), Patrīcijai Lizdikai (6.kl.). Jānim Rundānam (4.kl.), Raitim Stiukam (4.kl.), Aigaram Dembovskim (4.kl.), Danam Danielam Platacim (4.kl.), Erlendam Ņukšam (5.kl.), Filipam Sviklim (5.kl.), Kristeram Zizlānam (5.kl.), Rihardam Gladkijam (5.kl.), Mārtiņam Rancānam (5.kl.),   Igoram Lukaševam (5.kl.), Adrianam Šariginam (5.kl.).

Paldies par sasniegumiem! Lepojamies!

Pateicamies skolotājam Raitim Brokam.


NBA junioru līgas individuālās veiklības sacensības (valsts)

SVEICAM ar sasniegumiem valsts NBA junioru līgas individuālajās veiklības sacensībās

 iegūto 2.VIETU Raiti STIUKU (4.kl.),
iegūto 3.VIETUFilipu SVIKLI (5.KL.).

Pateicamies skolotājam Raitim BROKAM.


Rēzeknes pilsētas latviešu valodas (dzimtās) olimpiāde 3.-4.klašu skolēniem

LEPOJAMIES un SVEICAM ar sasniegtajiem rezultātiem Rēzeknes pilsētas latviešu valodas (dzimtās) olimpiādē 3.-4.klašu skolēniem

iegūto 1.PAKĀPI Matīsu UŠPELI (3.kl.);

iegūto 2.PAKĀPI –  Elīnu ADIJĀNI (4.kl.);

iegūto 3.PAKĀPIAgniju LEŠČINSKU (3.kl.) un Martu TEICĀNI (3.kl.);

iegūto ATZINĪBU – Patrīciju MOLODCOVU (3.kl.).

Pateicamies skolotājām Alisei ĀRGULEI, Laurai MEŠČANOVAI, Sandrai JUSTEI.


Rēzeknes pilsētas mājturības un tehnoloģiju olimpiādē 6.klašu skolēniem

SVEICAM ar sasniegumiem Rēzeknes pilsētas mājturības un tehnoloģiju olimpiādē 6.klasēm

iegūto 1.PAKĀPI  –  Lauru VANCĀNI, Amandu Katrīnu STROŽU, Reinu Brigitu TURLAJU un Aneti GRUDULI;
iegūto 2.PAKĀPI  – Paulu DUKAĻSKU.

Pateicamies skolotājai Veltai DZERVINIKAI.


Rēzeknes pilsētas izglītības iestāžu sacensībās basketbolā “Oranžā bumba” 2019./2020.m.g.

IMG-20200205-WA0018

SVEICAM ar iegūto 1.VIETU Rēzeknes pilsētas izglītības iestāžu sacensībās basketbolā “Oranžā bumba” skolas komandu Jāni Rundānu(4.d), Raiti Stiuku(4.d), Aigaru Dembovski(4.m), Danu Danielu Plataci(4.m), Mārtiņu Rancānu(5.a), Igoru Lukaševu(5.a), Erlendu Ņukšu(5.m1), Filipu Svikli(5.m1), Kristeru Zizlānu(5.m1), Adrianu Šariginu(5.m1), Dairi Mičuli(5.m1), Rihardu Gladkiju(5.m2).

Pateicamies skolotājam Raitim Brokam.


Radošo darbu konkurss veltīts Latgales patriotam un dzejniekam Ontonam Slišānam

SVEICAM  6.klases skolnieci Aleksandru ŠIBANOVU ar iegūto 1.vietu radošo darbu konkursā, kurš veltīts Latgales patriotam un dzejniekam Ontonam Slišānam (1948 – 2010). Konkursu Latgales skolu audzēkņiem organizē nemateriālās kultūras mantojuma centra “Upīte”.

Pateicamies skolotājai Ivetai Maizikai par skolēnu rosināšanu dalībai konkursā.

IMG-20200120-WA0000
Aleksandras Šibanovas zīmējums.

Uzņēmuma Baltic Elektro bērnu zīmējumu konkurss  “TAVS DZĪVO SAPŅU DĀRZS ZIEMASSVĒTKOS

SVEICAM 6.klases skolnieci  Aleksandru ŠIBANOVU ar iegūto 1.vietu uzņēmuma Baltic Elektro  bērnu zīmējumu konkursā “TAVS DZĪVO SAPŅU DĀRZS ZIEMASSVĒTKOS”.   Aleksandras zīmējums tika izmantots Baltik Elektro Ziemassvētku kartiņas noformējumā.

zsv
Aleksandras Šibanovas zīmējums.

UZDEVUMI.LV Atzinības raksts Rēzeknes sākumskolai

Rēzeknes sākumskola 2019./2020. mācību gada I semestrī ir bijusi viena no aktīvākajām izglītības iestādēm portālā Uzdevumi.lv.

uzd_atz

 


Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes rīkotais konkurss “Atstarotāju laboratorija – būšu redzams!”

SVEICAM ar iegūto 1.VIETU  Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes rīkotajā konkursā “Atstarotāju laboratorija – būšu redzams!” 6.klases skolnieci Paulu DUKAĻSKU.

Pateicamies skolotājai Veltai Dzervinikai.


Komandu čempionāts šahā Rēzeknes sākumskolas izglītības iestāžu skolēniem

20191206_135206
Gunitas Ozoliņas foto

Rēzeknes pilsētas izglītības iestāžu skolēnu komandu čempionātā šahā Rēzeknes sākumskolas komanda ieguva 3.vietu.

SVEICAM godalgotās vietas ieguvējus Žaneti Klušu, Ervīnu Elksnīti, Dāvidu Vanagu, Ritvaru Vigupu.

 


Mārtiņdienas stafetes

img20191115_10461129

SVEICAM ar iegūto 3.vietu Rēzeknes pilsētas izglītības iestāžu sporta pasākumā “Mārtiņdienas stafetes” sākumskolas komandu Annu Ahverdjancu, Adriānu Anču, Gerdu Augstkalni, Lindu Degli, Nikolu Domuli, Adriānu Orlovsku, Aurēliju Strodi, Andželinu Višņakovu, Markusu Balodi, Bruno Bobrovski, Eināru Čigānu, Rūdolfu Čerpinski, Rolandu Pavlovski, Edvardu Prīdānu, Mareku Ratinski, Gustavu Svalbu, Dāvidu Upi.  

Pateicamies skolotājam Raitim Brokam.