Sasniegumi

Dzīves piedzīvojums ir mācīties.
Dzīves mērķis ir augt.
Dzīves būtība ir mainīties.
Dzīves izaicinājums ir pārvarēt.
Dzīves būtība ir rūpēties.
Dzīves iespēja ir kalpot.
Dzīves noslēpums ir  uzdrīkstēties.
Dzīves garša ir draudzēties.
Dzīves skaistums ir dot!

William Artur Ward

LEPOJAMIES ar izglītojamo un viņu skolotāju veikumu!

2022./2023.m.g.

Rēzeknes valstspilsētas un Rēzeknes novada 2022./2023.m.g. izglītības iestāžu sacensības JAUNO BASKETBOLISTU KAUSS

Diploms_sports

SVEICAM sākumskolas komandu ar iegūto 1.vietu Rēzeknes valstpilsētas un Rēzeknes novada 2022./2023.m.g. izglītības iestāžu sacensībās JAUNO BASKETBOLISTU KAUSA sacensībāsRinaldu Berņu, Valteru Briciku, Andreju Kovaļenko, Martinu Ostašu, Robertu Piebalgu, Mareku Ratinski, Damianu Skrauču, Gustavu Svalbu, Dāvidu Upi.

Paldies skolotājam Raitim Brokam, skolēniem un skolēnu vecākiem!

Rēzeknes valstspilsētas un Rēzeknes novada izglītības iestāžu  2022./2023.m.g. florbola sacensības

florbols

SVEICAM sākumskolas komandu ar iegūto 2.vietu Rēzeknes valstspilsētas un Rēzeknes novada izglītības iestāžu  2022./2023.m.g. florbola sacensībāsKristeru Gruduli, Kristeru Marecki, Denisu Kurmeļovu, Aleksu Čivčišu, Maksimu Rubļovu, Valteru Briciku, Dāvidu Upi, Adrianu Pavlovu, Gustavu Svalbu!

Paldies skolotājam Raitim Brokam, skolēniem un skolēnu vecākiem!

Zīmējumu konkurss TV3 Mini

Uzzīmē savu mīļāko TV3 Mini multeņu varoni, iesūti to mums un laimē saldumu tūtu no “Laima”, biļetes uz mūziklu “Sniegbaltītes skola” ģimenei, kā arī atstarotājus savai klasei! Izklausās forši? 2. d klases skolēns Haralds Starostīts piedalījās  TV3 zīmējumu konkursā: “Zīmējumu konkurss TV3 Mini!” un laimēja atstarotājus visai klasei. LEPOJAMIES!

qrf

Paldies Haraldam, vecākiem un skolotājai Rutai Silickai!

Rēzeknes pilsētas izglītības iestāžu 2022./2023.m.g. komandu čempionāts šahā

SVEICAM sākumskolas komandu ar iegūto 3.vietu Rēzeknes pilsētas izglītības iestāžu 2022./2023.m.g. komandu čempionātā šahā: Matīsu UŠPELI, Robertu ZEMZARU, Annu VIŠŅAKOVU, Dāvidu KATKOVSKI, Normundu OPOLAIS.

Latgales reģiona 2022./2023.m.g. sacensības “VEIKLO STAFETES” 2.-5.klase

veiklie

SVEICAM sākumskolas komandu ar iegūto 2.vietu Rēzeknes valstspilsētas izglītības  un Rēzeknes novada izglītības iestāžu 2022./2023.m.g. sacensībās “Veiklo stafetes” 2.-5.klase: Emīlu Kroiču, Elīzu Ķirsoni, Dominiku Ratinski, Karelu Šķesteru,  Alisi Lavrinoviču, Matīsu Akmentiņu, Martinu Ostašu, Evelīnu Burovu, Keitu Princovu, Mareku Ratinski.

PALDIES skolēniemskolēnu vecākiem un sporta skolotājam Raitim Brokam!

Rēzeknes valstspilsētas izglītības  un Rēzeknes novada izglītības iestāžu 2022./2023.m.g. sacensības “VEIKLO STAFETES” 2.-5.klasei

Veiklo stafetes_DIPLOMS

SVEICAM sākumskolas komandu ar iegūto 2.vietu Rēzeknes valstspilsētas izglītības  un Rēzeknes novada izglītības iestāžu 2022./2023.m.g. sacensībās “Veiklo stafetes” 2.-5.klase: Emīlu Kroiču, Elīzu Ķirsoni, Dominiku Ratinski, Karelu Šķesteru, Nikolu Boršču, Alisi Lavrinoviču, Matīsu Akmentiņu, Martinu Ostašu, Agati Lontoni, Keitu Princovu, Mareku Ratinski.

PALDIES skolēniem, skolēnu vecākiem un sporta skolotājiem Raitim Brokam, Ivetai Jegorovai!

“Latvijas Mediji” rīkotajā lasīšanas maratonā “Grāmatons 2022”

mde

LEPOJAMIES ar 4. klases skolnieces Irbes Bārbalas Kārkliņas sasniegumu,
piedaloties izdevniecības “Latvijas Mediji” rīkotajā  lasīšanas maratonā “Grāmatons 2022”.

Uzdevumi.lv ATZINĪBA par aktīvu portāla iespēju izmantošanu un mācību procesa modernizēšanu 2021./2022.m.g.

uzd_ATZ2

Izglītības portāls izsaka atzinību Rēzeknes sākumskolai par aktīvu portāla iespēju izmantošanu un mācību procesa modernizēšanu.

2021./2022.m.g. portālā Uzdevumi.lv mācību iestādes audzēkņi atrisinājuši 284471 uzdevumus un skolotāji uzdevuši 561 pārbaudes darbu.

Uzdevumi.lv Atzinības raksts Rēzeknes sākumskolai.

Panākumi 2021./2022.m.g.

Panākumi 2020./2021.m.g.