Panākumi 2020./2021.m.g.

MĒS LEPOJAMIES AR JŪSU SASNIEGUMIEM!

Konkurss – Izveido atmiņas spēli “Mēs 2020/2021”

2021.gada aprīlī www.drossinternets.lv aicināja  5. – 9. klašu skolēnus veidot savas klases atmiņas spēli “Mēs 2020/2021” par to, kāds klasei bija šis mācību gads.

4.m klase piedalījās izaicinājumā un iesūtīja klases atmiņas spēli. Darbs tika atzinīgi novērtēts, un 4.m klase saņēma naudas balvu 50.00 EUR vērtībā, ko izmantos sporta inventāra iegādei.

4.m klases atmiņu spēli var apskatīt un izspēlēt šeit: https://www.educaplay.com/learning-resources/9141644-rs_4m_atmi_u_sp_le.html

Paldies 4.m klases skolēniem un klases audzinātājai Alise Ārgulei!

Eiropas eksāmens

SVEICAM 4.m klases skolnieci AGNIJU LEŠČINSKU, ar iekļūšanu Latvijas TOP 30 4. – 6.kl. grupā.

Vizuālās mākslas konkurss “Tāva sāta myužam svāta”

2021.gadā, pieminot mākslinieka Jura Gaigala 90. jubileju, Maltas Bērnu un jauniešu centrs aicināja skolēnus piedalīties vizuālās mākslas konkursā “Tāva sāta myužam svāta”, lai iepazītu mākslinieka darbus, iedvesmotos no tiem un atklātu savu skatījumu uz tautasdziesmu ilustrācijām.

Konkursā “Tāva sāta myužam svāta” piedalījās Rēzeknes sākumskolas 3.klases skolnieces.

SVEICAM Evelīnu VASILI ar iegūto 1.vietu (no 25 dalībniekiem) un Evelīnu BUROVU ar iegūto mākslinieka Jura Gaigala meitas Daces Gaigalas specbalvu.

Skolēnu atziņu konkurss par attālināto mācīšanos “Mācos pats”

SVEICAM  6.m1 klases skolnieci Nikolu PRINCOVU ar veiksmīgu dalību   skolēnu atziņu konkursā par attālināto mācīšanos “Mācos pats”.

Rēzeknes sākumskola un Nikola saņēma konkursa “Mācos pats” organizatoru vecāku organizācijas “Mammamuntetiem.lv”, žūrijas komisijas un Izglītības ministrijas GODA RAKSTU.

Paldies par rosināšanu dalībai konkurša Nikolas vecākiem un audzinātājai Ivetai Maizikai.

Screenshot 2021-05-08 105813

Rēzeknes pilsētas matemātikas olimpiāde 5.-6.klašu skolēniem

SVEICAM ar sasniegtajiem rezultātiem Rēzeknes pilsētas matemātikas olimpiādē:

ar iegūto 3.PAKĀPI –  Markusu BUTLERU (5.d) un Rebeku Kristiānu SKUDRU (5.m);

ar iegūto ATZINĪBU – Martu TEICĀNI (5.d) un Georgu POPLAVSKI (6.a.)

Pateicamies skolotājai Mārītei ŠVEIDEREI.

Biedrības “Ascendum” bērnu kultūras projekts “Garā pupa”

2.klases skolnieces Irbes Bārbalas Kārkliņas bērnu dzejas gadagrāmatā “Garā pupa” ievietotais dzejolis ieguva Renāra Kaupera atzinību. LEPOJAMIES!

Paldies Irbes Kārkliņas vecākiem.

IMG_20200927_191504 (1)FB_IMG_1611128220402

Skatuves runas konkurss “Voulyudzāni”

SVEICAM ar iegūto 2.vietu  Irbi Bārbalu KĀRKLIŅU un ar iegūto PATEICĪBU  Terēzi SKROMULI skatuves runas konkursā “Vuolyudzāni”.

Pateicamies par ieguldīto darbu skolotājai Ivetai Maizikai un Irbes Bārbalas Kārkliņas vecākiem.

Portāla Uzdevumi.lv ATZINĪBA Rēzeknes sākumskolai

Izglītības portāls Uzdevumi.lv izsaka atzinību Rēzeknes sākumskolai par aktīvu portāla iespēju izmantošanu un mācību procesa modernizēšanu.

2020./2021. mācību gada I semestrī portālā Uzdevumi.lv mācību iestādes skolēni atrisinājuši 235624 uzdevumus un skolotāji uzdevuši 199 pārbaudes darbus. Rēzeknes pilsētā sākumskola ir visaktīvākā Uzdevumi.lv lietotāja.

Paldies par aktivitāti!

Screenshot 2021-01-13 090713

Bērnu zīmējumu konkurss “Uzzīmē labestību”

(organizators – biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts”)

SVEICAM 1.a klases skolēnu Alenu Zeļču ar iegūto 2.vietu bērnu zīmējumu konkursā “Uzzīmē labestību”.

Pateicamies skolotājai Laurai Meščanovai.

Screenshot 2020-12-18 104148
Alena Zeļča zīmējums (1.a klase)

Foto konkurss “Mēs esam sportiņā”

(organizators:  Rēzeknes bērnu – jaunatnes sporta skola sadarbībā ar Latvijas Olimpisko komiteju)

SVEICAM ar iegūto:
1.vietu – 2.a klasi,
2.vietu – 4.m klasi,
PATEICĪBU – 2.m klasi  un 5.m klasi.

Pateicamies skolotājām Ingai Rudzītei, Alise Ārgulei, Ingrīdai Mednei, Intai Lācei, Gunitai Ozoliņai.