WhatsApp Image 2020-10-16 at 15_22_57 (3)

ES Programmēšanas nedēļa Rēzeknes sākumskolā

prog_ned

Lai rosinātu interesi par programmēšanu un parādītu ikvienam iespējas to pielietot ikdienā savu mērķu sasniegšanā, no 2020. gada 10. līdz 25. –oktobrim visā pasaulē notiks Eiropas Savienības (ES) Programmēšanas nedēļa #CodeWeek. ES programmēšanas nedēļa ir iedzīvotāju iniciatīva, kuras mērķis ir iepazīstināt ikvienu ar programmēšanu un digitālo pratību interesantā un saistošā veidā.

2020. gada 14. oktobrī un 16. oktobrī Rēzeknes sākumskolā notika nodarbības “Pirmie soļi programmēšanas pasaulē. Dari to viegli un aizraujoši!”, kurā piedalījās skolā realizētā ESF projekta Nr.8.3.2.2./16/I/001 “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” datorikas laboratorijas dalībnieki no 3. klasēm un 1.a klases skolēni. Visiem bija iespēja iepazīt vizuālās/bloku programmēšanas pamatus. Nodarbību vadīja skolotāja Laura Meščanova.

2020. gada 15. oktobrī 4.m klases skolēni piedalījās unikālā interaktīvā tiešsaistes datorikas stundā “Iepazīsti Scratch”, ko vadīja “Learn IT” programmēšanas skola bērniem.

Kā dalības apliecinājumu katrs skolēns saņēma sertifikātu.

Rēzeknes sākumskolas informātikas un datorikas skolotāja
Laura Meščanova