Lasi un vērtē! “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2023”

Rēzeknes_sākumskolas_bibliotēka_2023_2024

Rēzeknes sākumskolas bibliotēka ir iesaistījusies Latvijas Nacionālās bibliotēkas izstrādātajā un īstenotajā lasīšanas veicināšanas programmā “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2023”. Rēzeknes sākumskolai tika dāvināts “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2023” grāmatu komplekts lasītprasmes attīstīšanai skolās. Grāmatu – mācību līdzekļu kolekcija, ko sagatavoja Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Bērnu literatūras centrā, sadarbībā ar Rēzeknes Centrālo bibliotēku.

• Rēzeknes sākumskolas skolēni, skolēnu vecāki, skolotāji, skolas darbinieki aicināti iesaistīties žūrijas darbā, kļūt par grāmatu ekspertiem – lasīt un vērtēt jaunākās “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2023” grāmatas.
  • Aizpildīt elektronisko anketu par interesantākajām grāmatām līdz 2023. gada beigām: links un Rēzeknes bibliotēkas anketas piekļuves kods tiks nosūtīts tiem, kuri kļūs par “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2023” lasītājiem (anketas nonāks Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centrā, kur tās tiks saskaitītas, analizētas, veidots tops par populārākajām grāmatām).
  • Lasi un vērtē!