Rēzeknes sākumskolas jauniešu iniciatīva „Veselības ABC – laboratorija”

saitesRēzeknes sākumskolā 2021.gada septembrī ar Rēzeknes pilsētas domes un Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestādes „Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs” finansiālo atbalstu tika īstenota jauniešu iniciatīva „Veselības ABC – laboratorija”. Neformālās izglītības interaktīvajā pasākumā, jaunieši pilnveidoja zināšanas, prasmes un iemaņas par drošību un veselību – kā rīkoties situācijās, ja noticis negadījums, prasmi kā palīdzēt savam draugam, līdzcilvēkam negadījumā, saprast, ka ir ļoti svarīgi strādāt komandā, spēt koncentrēties, mobilizēties un rīkoties.

Paldies skolas medicīnas māsai Lailai Rancānei, skolēniem,saites _ skolēnu līdzpārvaldei: Rebekai Kristiānai, Agnetai, Katrīnai, Signei, Laurim, Laimai, Annemarijai, Viktorijai, Elīzai, Martai, Samantai par iniciatīvas īstenošanu. Paldies vadības komandai, pedagogiem, biedrībai „Par stipru ģimeni”, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas docentam Aivaram Kaupužam, Rēzeknes  bērnu – jaunatnes sporta skolas treneriem: Jurim Fedotovam, Rihardam Rižovam, Sergejs Semeško un citiem atbalstītājiem, kas palīdzēja īstenot projektu.

Rēzeknes sākumskolas direktores vietniece
Gunita Ozoliņa