“Latvijas Sarkanā Krusta” bērnu zīmējumu konkurss “Uzzīmē labestību”

Alens_Zeļčs_1a_uzzīmē labestību 2vieta2020.gada novembrī Rēzeknes sākumskolas 1.a klases skolēni piedalījās biedrības “Latvijas Sarkanā Krusta” rīkotajā bērnu zīmējumu konkursā “Uzzīmē labestību”. Konkursā piedalījās vairāk kā 200 skolēnu vecumā no 2 līdz 17 gadiem no visas Latvijas. 1. a klases skolēna Alena Zeļča darbiņš konkursā “Uzzīmē labestību” ir ieguvis godpilno 2. vietu.IMG_20201216_100210
Konkursa mērķis bija mudināt bērnus aizdomāties par labajām lietām, kas ir viņiem apkārt un to, kas, viņuprāt, ir labestība – kā tā izskatās, kāpēc ir svarīgi palīdzēt tiem, kam palīdzība nepieciešama, esot līdzjūtīgiem un sirsnīgiem. 1.a klases skolēni kopīgi klases stundā pārrunāja, kas ir labestība mūsos, labestība ikdienas soļos, saprotot, ka labestība ir pavisam vienkārša. Tas ir smaids, tā ir palīdzīga roka īstajā brīdī un vietā, tas ir labs, atbalstošs vārds, tie ir ikdienas darbi darīti no sirds.

1.a klases skolotāja
Laura Meščanova