Individuālās karjeras konsultācijas Rēzeknes sākumskolā

Rēzeknes sākumskolā tiek piedāvātas individuālās karjeras konsultācijas, kuras nodrošina pedagogs karjeras konsultants Karolīna Sjatkina.
Individuālajās karjeras konsultācijās pedagogs karjeras konsultants palīdz:

• labāk apzināt savas intereses, prasmes, iespējas un vērtības;
  • uzzināt, kur un kā meklēt informāciju par interešu izglītības iespējām, izglītības iespējām Latvijā un ārvalstīs;TAVA_KARJERA_3
  • iegūt rīcības plānu – kur mācīties tālāk pēc 6.klases absolvēšanas Rēzeknes sākumskolā;
  • saņemt atbalstu un ieteikumus  lēmumu pieņemšanā par turpmāko izglītības iestādi;
  • Izveidot CV un motivācijas vēstuli;
  • konsultē vecākus bērna karjeras izvēles atbalstam.

Pieteikties individuālajām karjeras konsultācijām  iespējams sazinoties e – klases pastā vai piesakoties skolā pie pedagoga karjeras konsultanta Karolīnas Sjatkinas (otrdienās un trešdienās).
Attālinātajā mācību procesā un ārkārtējās situācijas laikā  karjeras konsultācijas tiek nodrošinātas attālināti, izmantojot tiešsaistes organizēšanas rīkus (Google Meet vai Zoom).

Rēzeknes sākumskolas pedagogs karjeras konsultants
Karolīna Sjatkina