Iniciatīvas ”Latvijas skolas soma” ietvaros cirka/teātra izrāde “Alise Brīnumzemē” ‘AhLiz’

alise_brinumzeme_bildeRēzeknes sākumskolas 2.m, 3.a, 3.m klasei (05.05.2021.) un 1.a (21.05.2021.) klasei iniciatīvas „Latvijas skolas soma” ietvaros notika cirka/teātra izrāde “Alise Brīnumzemē” ‘AhLiz’, kuru piedāvāja SIA “International Show Production”.
Skolēni uzzināja par iluzionistu Pecolli izveidoto jauno, krāšņo, mūsdienīgo cirka/teātra izrādi “Alise Brīnumzemē”. Skolēniem patika, ka darbojas aktieri, ne tikai lelles, interesants bija akrobātiskais šovs, specefekti, 3D projekcijas, iluzionisma māksla – Alises auguma izmēra pārvērtībās, Cepurnieka triki, piedzīvojumi Maģiskajā dārzā un Karalienes pilī.

Paldies māksliniekiem Dacei un Enrico Pecolli par oriģinālo, mūsdienīgo, interesanto cirka/teātra izrādi “Alise Brīnumzemē”!

bibliotekāre/ skolotāja Inta Lāce