Konference “Praktiski. Lietpratībai” – Latgales reģiona skolotāju mācīšanās un mācīšanas pieredze

skola 25. aprīlī, ar virtuālo centru Rēzeknē, tiešsaistē norisināsies konference “Praktiski. Lietpratībai” par Latgales reģiona skolotāju mācīšanās un mācīšanas pieredzi. Šī ir viena no piecām reģionālajām skolotāju pieredzes konferencēm, kuras aprīlī notiks visos Latvijas reģionos. Tajās skolu, pirmsskolu skolotāji un vadītāji dalīsies ar teju 700 pieredzes stāstiem, arī mēs, esam vieni no tiem – ar savu pedagoģisko pieredzi dalīsies skolotāja, direktores vietniece  Gunita Ozoliņa, Rēzeknes valstspilsētas izglītības iestāžu sākumskolas  jomas vadītāja, Rēzeknes sākumskolas skolotāja Sandra Juste un Rēzeknes sākumskolas skolotāja Laura Meščanova. Lepojamies ar skolotāju profesionalitāti!

Šajā  dienā, 05.04.2022., Rēzeknes sākumskolā viesosies  Skola2030 satura ieviešanas vadītāja Zane Oliņa un mācību satura ekspertu grupa.

Viesiem piedāvāsim iesaistīties mūsu PIEREDZES STĀSTĀ:  2 atklāto stundu vērošanas procesā:

• latviešu valoda 1.klasē, skolotāja Ruta Silicka,
  • matemātika 5.klasē, skolotāja Mārīte Šveidere. Paldies skolotājām par profesionalitāti!

Pēc stundu vērošanas kopā ar Skola2030 ekspertiem dodamies uz  kopīgu sarunu ar skolas vadību, atbalsta komandu, skolotājiem par pilnveidotā mācību satura un pieejas īstenošanu.

Katrā no piecām konferencēm būs īpaša programma, no kuras iedvesmoties un gūt apliecinājumu savai profesionalitātei, radošumam un inovācijām. Esam pieteikušies paši un aicinām to darīt ikvienam Latvijas pedagogam! Būt, gūt un dalīties!

infografika1

Rēzeknes sākumskollas direktore Ilona Stramkale