RĒZEKNES SĀKUMSKOLAS IZGLĪTOJAMIE IZZINA 1991. GADA BARIKĀŽU LAIKA NOTIKUMUS

barikades_22_foto

Šogad aprit 31 gads, kopš 1991.gada janvāra barikādēm, kad Latvijas neatkarības atbalstītāji aizstāvēja valsts brīvību pret militārām akcijām un neatkarības pretiniekiem.

Lai veicinātu patriotismu, skolēnu izpratni par mūsu valsts vēsturiskajiem  notikumiem Rēzeknes sākumskolā no 2022.gada 17.-21.janvārim norisinājās barikāžu nedēļa. Lai labāk izprastu barikāžu laiku un tā nozīmi Latvijas vēsturē, 6.klašu skolēni atklāja zināšanas erudīcijas konkursā “1991.gada barikāžu atcerei” par tā laika spilgtākajiem notikumiem un personībām, taču 1.-5.klašu skolēni veidoja barikāžu ugunskura instalācijas un tās atspoguļoja  fotogrāfijā. Par tā laika tautas drosmīgo rīcību 4.-5.klašu skolēni uzdeva jautājumus barikāžu dalībniekiem – vecvecākiem, radiniekiem un izstrādāja darbu par tēmu “Manas ģimenes atmiņu stāsts”.

Paldies skolotājiem, 1. – 6. klašu skolēniem un skolēnu vecākiem par aktīvu līdzdalību!

direktores vietniece audzināšanas jomā G.Ozoliņa