Rēzeknes sākumskolā kultūrizglītības programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros muzikāla leļļu izrāde “Ceļojums”

0F988541-C53F-4F3C-A81D-428FDAF5B749
Rēzeknes sākumskolā 1. un 2. klašu skolēni 2022. gada 2
. decembrī kultūrizglītības programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros vēroja muzikālu leļļu izrādi “Ceļojums”.Muzikālās izrādes laikā visi notikumi tika ieskandināti ar latviešu tautasdziesmām.

Skolēni muzikālajā pasakā izzināja stāstu par kaķi, kurš nolēma apceļot pasauli,pirmajā ceļojumā nomaldījās mežā, satikās un iepazinās ar iepriekš nezināmiem zvēriem, putniem un kuram ceļojuma laikā nācās piedzīvot gan prieku, gan vilšanos. Skolēniem muzikālā leļļu izrāde patika, tā bija interesanta, skanīga, jautra un piedzīvojumiem bagāta.

Marks: Man izrāde patika, bija ļoti smieklīgi, kad kaķis skrēja pēc putna.”

Samanta: “Man patika, ka izrādē bija dažādi zvēri – kaķis, vāvere, lācis, kuri bija gan draudzīgi, gan arī notika strīdi.”

Alise: “Man ļoti patika, kā dziedāja rūķis.”

Evija: “Brīnišķīga bija lāča dziesma.”

Emīlija: “Man izrādē patika vāvere un kaķis, ka bija ziema.”

Paldies Jura Babra leļļu teātra “TIMS” māksliniekiem par aizraujošo, piedzīvojumiem bagāto, muzikālo izrādi!

Rēzeknes sākumskola

bibliotekāre/ skolotāja Inta Lāce