Rēzeknes sākumskolas 1. klašu skolēni programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros Latgales vēstniecībā “Gors” apmeklē Latvijas Leļļu teātra ceļojošajā cirka izrādi “Lidojošo cūku nams”

Rēzeknes sākumskolas 1.d un 1.m klašu skolēni programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros 2023. gada 28.februārī Latgales vēstniecībā “Gors” apmeklēja Latvijas Leļļu teātra  ceļojošā cirka izrādi “Lidojošo cūku nams”. Skolēni redzēja un iepazina talantīgos, neparastos māksliniekus – rukšus jeb cūkas. Mākslinieki spēja izpildīt tādus trikus, ko nevarētu neviens cits ruksis visā pasaulē. Visi kopā viņi radīja neaizmirstamu cirka izrādi: draudzība, strīdi, darbošanās kopā u.c. Skolēni iepazina arī neparasto cirka aizskatuves dzīvi.

Marta: “Man ļoti patika citplanētietis Joriks, skaistās lelles un krāšņie kostīmi.”

Dmitrijs: “Patika, kā cūciņas lidoja uz Mēnesi.”

Rinalds: “Man patika triki.”

Edvards: “Skaisti mirgoja un krita lejā krāsainā naudiņa, bija aizraujoši!”

Artūrs: “Manuprāt, izrāde tiem, kam ir bēdīgi, jo bija jautri un bija mūzika izrādes laikā.”

Artis V.: “Jauks bija zaķis – direktors!”

Paldies Latvijas Leļļu teātra māksliniekiem par aizraujošo, interesanto, muzikālo izrādi “Lidojošo cūku nams”, kura tika piepildīta ar leļļu cirka elementiem un trikiem!

bibliotekāre/ skolotāja Inta Lāce

lidojosas_foto