Rēzeknes sākumskolas 2.d klases skolēni dodas izzinošā vizītē uz Daugavpils Inovāciju centru un Marka Rotko mākslas centru

22.novembrī 2.d klases skolēni devās uz Daugavpils Inovāciju centru, lai piedalītos izzinošā nodarbībā „Gaisa raķetes”. Daugavpils Inovāciju centra nodarbības allaž raisa skolēnu interesi un stiprina praktiskā darba prasmes, kas ir būtisks pamats veiksmīgai STEM jomas mācību satura apguvei. Šajā reizē skolēniem bija iespēja izgatavot katram savu  gaisa raķetes modeli un sacensties tās lidojumā.

Brauciena laikā skolēni apmeklēja arī Marka Rotko mākslas centru. Mākslas centrā skolēni apskatīja vairākas ekspozīcijas. Skolēni aplūkoja keramiķa Pētera Martinsona darbu kolekciju un izpētīja keramikas daudzveidību. Lieliskā gida Pētera vadībā skolēni mācījās atpazīt abstrakto ekspresionismu, kā arī iepazina mākslinieka Marka Rotko biogrāfiju un radošo darbību. Īpaši aizraujoša bija iespēja apskatīt mākslinieka Marka Rotko oriģināldarbus.

Projekta ietvaros paredzētās transporta kompensācijas ir lieliska iespēja nodrošināt visiem izglītojamajiem iespēju apmeklēt izglītojošo programmu nodarbības, veicināt interesi par STEM jomu un paplašināt skolēnu redzesloku, bagātinot skolēnu pieredzi. Īpašs paldies 2.d klases vecākiem par iesaistīšanos, aktivitāti un atbalstu!

skolotāja Kristīne Bambāne-Sadovska