RĒZEKNES SĀKUMSKOLAS SKOLĒNI PROGRAMMAS ”LATVIJAS SKOLAS SOMA” IETVAROS APMEKLĒJA ANIMĀCIJAS FILMU “SIRDS LIKUMS”

SKOLAS

Rēzeknes sākumskolas  2.d un 4.d klašu skolēni 2024. gada 20.martā apmeklēja režisores Rozes Stiebras animācijas filmu “Sirds likums” Latgales vēstniecībā “GORS”.

Pirms filmas bija virtuālā tikšanās ar radošo komandu, kurā bērni uzzināja par animācijas veidošanas procesu. Skolēni iepazina, kādu tālu karaļvalsti, kurā mīt Karalis un Princese, taču filmas galvenais vēstījums ir par to, cik svarīgi ir saprast savas jūtas un nebaidīties no tām. Skolēni animāciju noskatījās ar lielu interesi un aizrautību. Vizuālās mākslas stundā bērni zīmēja tēlus no filmas un rakstīja iegūtās atziņas.

Ance: “Man patika brīdis, kur princese meklēja sirdi. Es vēlētos uzzināt, kas notika tālāk ar karali?”

Annemarija: “Man nepatika, ka filma ir ļoti īsa, gribētu, lai tā ir garāka”.

Paldies radošajai komandai par izzinošo, muzikālo un krāsaino animācijas filmu.

WhatsApp Image 2024-04-04 at 3.11.31 PM WhatsApp Image 2024-04-04 at 3.11.31 PM (1)

skolotājas Sandra Juste, Kristīne Bambāne – Sadovska