Rēzeknes sākumskolas talantu konkurss „ATKLĀJ SAVU TALANTU – RADI, RĀDI, RAIDI”

Talants, aicinājums, apdāvinātība – tā ir dāvana, kas jāpilnveido, jāattīsta jau no bērnības. 2024.gada 12.aprīlī, jau sesto gadu pēc kārtas, notika  Rēzeknes sākumskolas izglītojamo talantu konkurss „ATKLĀJ SAVU TALANTU – RADI, RĀDI, RAIDI”.

Šogad 75 skolēni atklāja savas prasmes dažādās jomās: dejošanā, sportā, dziedāšanā, muzicēšanā un gleznošanā. Dalībnieku atbalstītājus priecēja priekšnesumi, kuri bija bija pārdomāti, skaisti un labi sagatavoti.

Latvijā mīt stipri ļaudis un darbojas spēcīgi uzņēmumi – kā SIA “Rēzeknes gaļas kombināts”, kas mūs priecē ar savu produkciju gan ikdienā, gan svētkos. Rēzeknes sākumskolas saime saka lielu paldies par atsaucību, atbalstu un mecenātismu SIA “Rēzeknes gaļas kombināts”.

Paldies skolotājiem un vecākiem par iedrošināšanu, atbalstu priekšnesumu sagatavošanā!

Rēzeknes sākumskolas direktores vietniece

izglītības (audzināšanas) jomā Gunita Ozoliņa