Sākumskolas basketbola komanda spēlē NBA junioru līgā

Rēzeknes sākumskolas basketbola komanda (Rodrigo Jugans, Kristaps Krievs,  Kristaps Barkāns, Mārtiņš Svalbs, Ervīns Reidzāns, Roberts Revizors, Gatis Apīnis, Einārs Saukāns, Ervīns Rubenis, Daniela Voiciša, Baiba Lucijanova, Samanta Logina, Kristīne Deksne) piedalās NBA Junioru līgas regulārajā čempionātā.

Ir notikuši divi čempionāta spēļu posmi. Pirmais posms notika 17.novembrī Krāslavas pamatskolā, kurā mūsu sākumskolas komanda „Bostons Celtic” sacentās ar  „Toronto Raptors” (Rugāju vidusskolas komanda) un „Brooklyn Nets” (Līvānu 1.vidusskolas komanda). Abās spēlēs sākumskolas komanda zaudēja. Otrais čempionāta posms  notika 24.novembrī Rugāju novada vidusskolā,  kurā sākumskolas komanda  izcīnīja uzvaras, spēlējot ar „New York Knicks” (Daugavpils centra vidusskolas komanda) un „Philadelphia 76ers” (Krāslavas pamatskolas komanda).

Nākamie čempionāta posmi paredzēti –  8.decembrī  Līvānos un 15.decembrī Rēzeknē.

Vēlēsim veiksmi mūsu komandai!

Sporta skolotājs Raitis Broks