Valodas atver durvis un satuvina!

getes_institutsSadarbībā ar Gētes institūtu Rīgā, Rēzeknes sākumskolas 2021. gada 6., 7., 12. un 13. maijā 3., 4., 5. un 6. klašu skolēniem notika tiešsaistes nodarbība (Zoom platforma) Valodas atver durvis un satuvina!” 3. un 5. klašu skolēni ir izvēles priekšā par otrās svešvalodas apguvi, tāpēc kopā ar vācu mūziķi Joranu Šteinhaueru iepazinās ar vācu valodas skanējumu un nepieciešamību mūsdienu pasaulē. Rēzeknes sākumskolas 4. un 6. klašu skolēni, kas jau apgūst vācu valodu, darbojās ar brīvprātīgo studenti Paulīni Lantermani un kopīgi atklāja iespējas vācu valodas pielietošanai.
Agneta: “Bija ļoti jauki satikties, jo es zinu vairākas Jorana Šteinhauera dziesmas, un tās man patīk. Bija ļoti brīnišķīgi un pozitīvi!”
Signe: “Es iemācījos teikt dažus teikumus vācu valodā. Man ļoti patika nodarbība!”
Viktorija: “Man ļoti patika nodarbība, un es uzzināju arī jaunus vārdus.”
Katrīna: “Man ļoti patika nodarbība, īpaši tāpēc, ka mēs runājām par dzīvniekiem, rādījām savus  mājdzīvniekus un mantiņas, un es iemācījos daudzas frāzes!”
Paldies vācu mūziķim Joranam Šteinhaueram par radošo, aktīvo, muzikālo un  studentei Paulīnei Lantermanei par interesanto, izzinošo nodarbību!
Paldies Rēzeknes sākumskolas vācu valodas skolotājai Agnesei Kaniņai par sadarbību!

bibliotekāre/ skolotāja
Inta Lāce