Digitālās meža dienas ar AS “Latvijas valsts meži” (LVM) un Cūkmenu

1_originalTā kā mācību norise klātienē joprojām bija ierobežota, bet pavasaris vilināja doties dabā, AS “Latvijas valsts meži” (LVM) no 26. aprīļa līdz pat 28. maijam aicināja skolas pirmo reizi piedalīties Digitālajās meža dienās, kurās attālinātā un interaktīvā veidā bija iespējams gan apgūt meža gudrības, gan uzzināt par drošām iespējām doties mācīties dabā.
Digitālajā Meža dienā –  11. maijā  piedalījās arī Rēzeknes sākumskolas 4.m klases skolēni. Skolēni vēroja interaktīvas mācību ekskursijas ar tiešraidēm no LVM Kalsnavas arborētuma, čiekurkaltes un kokaudzētavas. Tajos kā gids piedalījās Cūkmens – galvenais cīnītājs par tīriem valsts mežiem. Skolēni izzinājā tādas tēmas kā meža atjaunošana – kokaugu selekcija, sēklu ieguve, sēklu bankas veidošana un profesionāla sēšana, stādīšana.

Paldies Cūkmenam par skolēnu atraktīvu iesaisti nodarbībā! Paldies Kalsnavas arborētuma komandai par izzinošo ekskursiju un aicinājumu doties uz mežu!

Rēzeknes sākumskolas skolotāja
4.m klases audzinātāja Alise Ārgule