Iniciatīvas ”Latvijas skolas soma” ietvaros mūsdienu cirka/teātra izrāde “Zemūdens burbuļu izrāde”

zemudensRēzeknes sākumskolas 2.d, 3.d, 4.d un 6.d klases skolēni novembrī iniciatīvas „Latvijas skolas soma” ietvaros vēroja mūsdienu cirka/teātra izrādes digitālo versiju “Zemūdens burbuļu izrāde”, kuru piedāvāja SIA “International Show Production”.
Skolēni uzskata, ka izrāde bija krāšņa, brīnumaina un aizraujoša, jo notika it kā zemūdens valstībā. Interesanti bija vērot gan krāsainās jūras aļģes, gan fantastiskās medūzas, gan milzīgās burbuļu bumbas, gan ziepju burbuļu meistarus, kuri prasmīgi uzbūra brīnumus, gan citus māksliniekus.
Izrādē skolēni iepazina dažādus skatuves mākslas jomu elementus: aktiermeistarība, zīmēšana ar smiltīm, deja, pantomīma, specefekti un skatuves scenogrāfija, iepazina cirka mākslu – ziepju burbuļu māksla, burvju māksla, akrobātika, žonglēšana u.c.

Skolēni atziņas:burbuli_1
Rebeka: “Man ļoti patika izrāde “Zemūdens burbuļu izrāde”, jo tā bija aizraujoša! Visvairāk patika burvju triki, jo tas likās neiespējami, ka to prot mākslinieki. Patika aktieru kostīmi.”
Ella Dominika: “Man ļoti patika izrāde, kura notika it kā zemūdens valstībā. Tā ir laime redzēt šo valstību, un katrā cilvēkā ir laime!”
Agnese: “Man patika izrāde, it sevišķi izrādes beigas, kad burbuļus pūta visi izrādes dalībnieki, un burbuļi bija dažādu formu. Brīnumaini!”
Melānija: “Zemūdens burbuļu izrāde” bija apbrīnojama! Patika triki, kurus rādīja māksliniekiem uz lieliem, pie griestiem pakārtiem riņķiem. Tas bija ļoti aizraujoši, taču arī bīstami.”
Paldies māksliniekiem par interesanto, oriģinālo, krāšņo, aizraujošo un mūsdienīgo cirka/teātra izrādi “Zemūdens burbuļu izrāde”!

Zīmējums: Rēzeknes sākumskolas 3.d klase

bibliotekāre/ skolotāja Inta Lāce