“Latvijas skolas soma” ietvaros interaktīva tiešsaistes nodarbība “No zīmes: Kā šifrēt mākslas valodu”

sifretRēzeknes sākumskolas 2.m, 3.d (16.11.2021) un 2.a klasei (17.11.2021) iniciatīvas „Latvijas skolas soma” ietvaros notika interaktīva tiešsaistes nodarbība “No zīmes: Kā šifrēt mākslas valodu”, ko piedāvāja Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA.
Skolēniem tika piedāvāts video stāstījums, spēļu elementi, zīmēšanas uzdevumi, atvērti jautājumi u.c. Izglītojamie uzzināja par dažādu pasaules kultūru atšķirīgi izmantotām zīmēm un simboliem, iepazina kultūras mantojumu, pētīja, kā atpazīt un izzināt mākslas pasauli sev apkārt. Nodarbības saturs skolēniem palīdzēja izzināt un iesaistīties mākslas un dizaina tapšanas procesos, ieskatīties arī muzeju darba aizkulisēs.
Paldies Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA komandai par izzinošo, radošo un interesanto tiešsaistes nodarbību “No zīmes: Kā šifrēt mākslas valodu”!

bibliotekāre/ skolotāja Inta Lāce