Konkursa „Sāc ar sevi” rezultāti

DSC_5692-1Piecus gadus pēc kārtas SIA “ALAAS” organizē konkursu otrreizējo materiālu vākšanā “Sāc ar sevi!”. Šī konkursa mērķis ir  iesaistīt izglītības iestāžu skolēnus aktīvā atkritumu šķirošanā, jo, kad iepakojums – PET pudeles un HDPE iepakojums ir sasniedzis dzīves cikla beigas, tas paliek ekonomikā, kur to izmanto atkal un atkal, lai radītu jaunas lietas.

15.septembrī Latgales vēstniecībā GORS SIA “ALAAS” noorganizēja konkursa uzvarētāju apbalvošanas pasākumu, uz kuru tika aicināti pirmo trīs vietu ieguvēji pilsētas un novada līmenī.

Rēzeknes sākumskolas skolēni 2019./2020.mācību gada laikā savāca 2080 kilogramus iepakojuma un pārliecinoši ieguva 1.vietu šajā konkursā. Mēs bijām uzvarētāji arī iepriekšējos mācību gados! Paldies skolēniem, skolēnu vecākiem, kuri atbalstīja konkursa ieceri un piedalījās konkursā “Sāc ar sevi”.

45 aktīvākie skolēni piedalījās apbalvošanas pasākumā un saņēma balvas – konkursa sadarbības partneru SIA “Eco Point” daudzreiz lietojamo maisiņu, iespēju noskatīties jauku multfilmu ,,Karalienes korgijs’’ un kraukšķīgu popkorna tūtu ar suliņu.

SIA “ALAAS” konkursa “Sāc ar sevi!” koordinatore
sākumskolā Sandra Gaveika