“Latvijas skolas soma” ietvaros digitālā koncertlekcija “Kosmosa burvis”

kosmosaRēzeknes sākumskolas 1. klasēm, 4.a, 4.m un 6.a klasei novembra sākumā iniciatīvas „Latvijas skolas soma” ietvaros notika digitālā koncertlekcija “Kosmosa burvis”, ko piedāvāja
SIA Framest Music.
Koncertlekcijā tika izpildītas Latvijā un pasaulē iemīļotas bērnu dziesmas un skaņdarbi, tika piedāvāti ilustratīvi uztverami, kas palīdzēja apgūt jaunās zināšanas par Saules sistēmu, planētu Zeme un dažādiem notikumiem kosmosa telpā. Skolēniem saprotamā valodā un vizuālajā noformējumā izstāstīja, kas ir Saules sistēma, cik atšķirīgas ir tās planētas, kas ir melnie caurumi, meteorīdi un supernovas.
Skolēni ar lielu aizrautību skatījās un klausījās koncertlekciju, patika, ka dziesmu teksts bija redzams uz ekrāna, jo varēja dziedāt līdz. Interesanti likās vizuālie specefekti. Skolēni zīmēja, aprakstīja un atbildēja, uz kuru planētu gribētu aizceļot un kādēļ? Centās iegaumēt un aprakstīt visas planētas, raksturot unikalitāti starp citām.
Juris: “Merkurs – vismazākā planēta, Venēra – viskarstākā, Zeme – visskaistākā, Marss – vissarkanākā planēta, Jupiters – vislielākā, Saturns – visvieglākā, Urāns un Neptūns – visaukstākās planētas.”
Paldies SIA Framest Music komandai par zināšanām bagāto, brīnumaino  koncertlekciju “Kosmosa burvis”. Paldies Nacionālā teātra aktierim Uldim Siliņam, kurš iejutās kosmosa burvja lomā un saprotami, sirsnīgi kopā ar skolēniem izzināja Visuma brīnumus!

Zīmējumu veidoja:Rēzeknes sākumskolas 1.d klase

bibliotekāre/ skolotāja Inta Lāce