Slidošanas nodarbības bērniem sadarbībā ar sporta biedrību “SEDNA”

WhatsApp Image 2022-01-17 at 22.49.40Rēzeknes sākumskolas 1.m un 1.d klases skolēniem tika piedāvāta iespēja piedalīties slidošanas nodarbībās, kuras tiek organizētas sadarbībā ar sporta biedrību “SEDNA”.
Sporta biedrība “SEDNA” realizē ESF projektu:,,Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu organizēšana Rēzeknes pilsētā” (Nr.9.2.4.2/16/I/064) „Slidošanas nodarbības bērniem”. Katrai klašu grupai tika piedāvātas 8 nodarbības, katras nodarbības ilgums bija 1 astronomiskā stunda. Nodarbībās skolēniem tiek organizētas slidošanas prasmes apmācība un izkopšana, ar mērķi iepazīstināt ar slidošanu kāWhatsApp Image 2021-11-24 at 16.45.19 veselības veicināšanas aktivitāti. Slidošanas nodarbības tiek realizētas Rēzeknes Olimpiskajā centrā un tās ir bezmaksas. Skolēni tiek nodrošināti ar slidošanas ekipējumi un nodarbības notiek profesionāla trenera pavadībā.
Daļa no skolēniem jau prata slidot, bet lielai daļai skolēnu tie bija pirmie soļi slidošanā. Šīs nodarbības skolēniem ļoti patīk un sagādā gan prieku, gan gandarījumu par apgūtajām prasmēm. Lai arī daļai skolēnu nodarbības vairs nenotiek, tomēr viņiem joprojām ir stimuls ikdienā pēc stundām turpināt mācīties un pilnveidot slidotprasmes, kā arī piekopt veselīgu dzīvesveidu.
PALDIES sporta biedrībai “SEDNA”, audzinātājām un skolēnu vecākiem par atbalstu un palīdzēšanu nodarbību norises gaitā!

Rēzeknes sākumskolas skolotāja
Alise Ārgule