Rēzeknes sākumskolā iniciatīvas „Latvijas skolas soma” ietvaros koncertlekcijas: “Ziemassvētki apkārt pasaulei” un “Ziemassvētku pasaka”

20211207_145906 (1)Rēzeknes sākumskolā 1. – 6. klašu skolēni 2021. gada decembrī iniciatīvas „Latvijas skolas soma” ietvaros tiešsaistē vēroja divas koncertlekcijas: “Ziemassvētki apkārt pasaulei” un “Ziemassvētku pasaka”, pildīja pasākuma organizatoru piedāvātās krustvārdu mīklas un atbildēja uz jautājumiem.
Koncertlekcijā “Ziemassvētki apkārt pasaulei” skolēni uzzināja par interesantākajām Ziemassvētku tradīcijām pasaulē, izdziedāja tradicionālas un slavenas Ziemassvētku dziesmas, taču koncertlekcijā “Ziemassvētku pasaka” skolēni klausījās Jāņa Moiseja izpildījumā Hana Kristeana Andersena, Margaritas Stārastes, Brāļu Grimmu un Kārļa Skalbes interesantākās Ziemassvētku pasakas, kā arī izdziedāja kopā skaistākās svētku dziesmas.
Paldies Mikum Abaroniņam (dziedātājs), Artai Abaroniņai (multi-instrumentāliste), Jānim Miltiņam (klavieres), Jānim Moisejam (dziedātājs), Annijai Kopštālei (Latvijas nacionālās operas baletdejotāja) par skanīgām, interesantām, sirsnīgām, izzinošām, mākslinieciskām koncertlekcijām, kas uzbūra krāšņu Ziemassvētku brīnumu, gaidot svētkus!
Paldies Rēzeknes sākumskolas vadības komandai un pedagogiem par sadarbību!

bibliotekāre/ skolotāja
Inta Lāce