Rēzeknes sākumskolā koncertlekcija “Sprādziens mūzikā”

Rēzeknes sākumskolā 1., 2.a, 2.d, 3.m, 3.d, 5. un 6. klašu skolēni 2022. gada 14. aprīlī iniciatīvas „Latvijas skolas soma” ietvaros vēroja koncertlekciju “Sprādziens mūzikā”, ko piedāvāja SIA “Framest Music”.
Skolēni uzzināja, kā mūzika ir attīstījusies laikam ritot: no 1920. gada līdz 2020. gadam. Skolēniem patika mākslinieku izpildījums – džezs, blūzs, disko, astoņdesmitie, deviņdesmito gadu popkultūra, mūsdienas u.c. Tas bija ceļojums laikā, izzinot, kā mūzika iet roku rokā ar 20. gadsimta vēstures lielākajiem notikumiem un atspoguļo savu laikmetu. Koncertstāstu papildināja īpaši veidoti video materiāli.
Programmā skanēja populārākās dziesmas no Elvisa Preslija, Maikla Džeksona, The Beatles, Frenka Sinatras, The Rolling Stones u.c., mākslinieki izpildīja arī latviešu komponistu dziesmas.
Paldies dziedātājam Mikum Abaroniņam, multi-instrumentālistei Artai Abaroniņai par izzinošu, sirsnīgu, māksliniecisku koncertlekciju! Paldies Rēzeknes sākumskolas vadības komandai un pedagogiem par sadarbību!

spradziens_muzika_bilde (1)

bibliotekāre/ skolotāja