datordiz. (1)

Rēzeknes sākumskolā tapusi interešu izglītības “Datordizaina laboratorija” 1.-2.klašu skolēnu veidoto darbu izstāde

Sākot ar 2019.gada 1.novembri Rēzeknes sākumskolas 1.-2.klašu skolēniem Eiropas Sociālā fonda projekts Nr. 8.3.2.2/16/I/001 “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros tika piedāvāts jauns interešu izglītības pulciņš “Datordizaina laboratorija”, kura mērķis ir sekmēt skolēnu zināšanu attīstīšanu un praktisko iemaņu veicināšanu digitālo kompetenču attīstīšanas procesā, attīstīt izpratni par efektīvu informācijas un komunikācijas tehnoloģiju izmantošanu mācību procesā.

Īsā laika posmā skolēni ir apguvuši drošības noteikumus un pamatnoteikumus darbā ar datoru, apguvuši pamatprasmes Microsoft Paint jeb Molberts programmā.

Tā kā decembra mēnesis ir Ziemassvētku gaidīšanas laiks, tad skolēni, “Datordizaina laboratorijas” apmeklētāji, veidoja skaistus zīmējumus Ziemassvētku noskaņā, kā rezultātā ir tapusi Rēzeknes sākumskolas interešu izglītības “Datordizaina laboratorija” 1.-2.klašu skolēnu darbu izstāde, kas aplūkojama skolas pirmajā stāvā, pretī skolēnu garderobēm.

Interešu izglītības “Datordizaina laboratorija”
skolotāja Karolīna Vanaga