20190212_122318

Rēzeknes sākumskolas skolēni bērnu vokālo ansambļu muzikālajā uzvedumā„Vilkam tāda dvēselīt”

“Bērnu vokālie ansambļi no visas Latvijas izdzied
stāstu par divām atšķirīgām pasaulēm – cilvēkiem un vilkiem.
Tas ir stāsts par attiecībām, cilvēcību un vēlmi sadzirdēt sevi un citus.
 Tas aicina izjust, pārdzīvot, domāt un caur vilcēna dzīvi spēt labāk saprast savējo.”
/ Sanita Sējāne, Inga Cipe/

Rēzeknes sākumskolas 5.-6. klašu skolēni 2019. gada 12. februārī Latgales vēstniecībā „Gors” iniciatīvas ”Latvijas skolas soma” ietvaros apmeklēja kultūrizglītojošu pasākumu – bērnu vokālo ansambļu muzikālo uzvedumu „Vilkam tāda dvēselīt”.

Rēzeknes sākumskolas 5.m klases skolēni uzskata, ka muzikālais uzvedums „Vilkam tāda dvēselīt” bija krāšņs, atraktīvs, pamācošs, skanīgs, enerģisks, jauks un krāsains. Tika stāstīts par vilku un cilvēkbērnu attiecībām, kuri pilnmēnesī dzird vilkus… Aizkustināja solistu skanīgās balsis un azartiskais dziedājums, bērnu dejas un dziesmas. Bija aizraujoši skatīties un klausīties!

Izrāde “Vilkam tāda dvēselīt” skolēniem radīja prieku. Katram skaņdarbam tika rādītas īpašas kustību partitūras, bet uzveduma scenogrāfiju spilgti papildināja videoprojekcijas. Koncerta muzikālo noformējumu radīja Latvijas mūziķi – komponisti Andris Sējāns un Reinis Sējāns, uzveduma mākslinieciskā vadītāja Sanita Sējāne un režisore Inga Cipe.

Novēlam māksliniekiem ar radošām, emocionālām idejām, mūsdienīgu skanējumu iedvesmot skatītājus arī turpmāk!

5.m klases audzinātāja Inta Lāce