Rēzeknes valstpilsētas lego robotikas čempionāts

27.10.2023. Rēzeknes sākumskolas skolēni Adrians Pavlovs, Gabriels Krevics, Ruslans Zeļčs, Helmuts Supe, Dainis Surikovs piedalījās Rēzeknes valstpilsētas lego robotikas čempionātā.

1. Lego WeDo spēka sacensības “Virves vilkšana” – 1.vieta Adrians Pavlovs (4.d.), 3.vieta Gabriels Krevics (4.m.)

2.Lego WeDo ātruma sacensības “Gonkas” – 1.vieta Gabriels Krevics (4.m), 2.vieta Ruslans Zeļčs (4.a), 3.vieta Adrians Pavlovs (4.d.). Sacensības tiesāja skolotāja Laura Meščanova.

3. Pirmo reizi 2 skolēni Gabriels Krevics (4.m) un Helmuts Supe (5.a) piedalījās arī lidmodelēšanas sacensībās. Lai arī godalgota vieta šajā disciplīnā nav gūta, tomēr interesanta pieredze gan.

Paldies skolotājai Laurai Meščanovai par skolēnu sagatavošanu un atbalstīšanu konkursā! Paldies skolēniem par dalību un augstajiem rezultātiem! Paldies vecākiem par atbalstu!

/Foto:L.Meščanova/