IMG-20171112-WA0001

Sākumskola spēlēs NBA Junioru līgas pamatturnīrā

Rēzeknes sākumskolas basketbola komanda 2017./2018.m.g. spēlēs NBA Junioru līgas otrās sezonas pamatturnīrā.

Sākumskola spēlēs grupā “Latgale”, kurā sacentīsies  Līvānu 1.vidusskolas, Maltas vidusskolas, Rēzeknes sākumskolas, Rugāju novada  vidusskolas un Daugavpils 12. vidusskolas komandas. Spēļu sezona sākās 8.novembrī ar DRAFTA ceremoniju Rīgā Elektrum Olimpiskajā centrā. Ceremonijā tika aicināti piedalīties skolas komandas kapteinis un komandas treneris (skolotājs).

Pasākumā Rēzeknes sākumskolu pārstāvēja skolas basketbola komandas kapteinis Renārs Gudkovs (4.b) un sporta skolotājs Raitis Broks. DRAFTA ceremonijas laikā katrai no 30 vispārizglītojošo skolu komandām tika pielozēts NBA klubs, kuru tā pārstāvēs. Rēzeknes sākumskola guva iespēju spēlēt Toronto “Raptors” formās un saņēma spēļu kreklus ar šīs komandas simboliku. Pēc DRAFTA ceremonijas skolu komandu kapteiņiem tika rīkots basketbola  treniņš, kuru vadīja NBA Junioru līgas koordinators Eiropā Henry Utku, Anete Jēkabsone-Žogota un citi Latvijas Jaunatnes basketbola līgas treneri.

Vēlam panākumus un cīņas sparu skolas komandai! Pateicamies Renāra Gudkova vecākiem par atbalstu!

NBA spēļu kalendārs.

Papildinformācija NBA junioru līgas mājas lapā: http://www.jrnbalatvija.lv

Rēzeknes sākumskolas direktores vietniece
Gunita Ozoliņa