SIA “P.N.R.”- virtuālās realitātes nodarbība „Es saprotu literāro daiļdarbu caur mākslu”

20210925_225645 (1)Rēzeknes sākumskolas 5. un 6. klašu skolēniem 2021. gada 24. septembrī iniciatīvas ”Latvijas skolas soma” ietvaros bija iespēja klātienē piedalīties SIA “P.N.R.”- virtuālās realitātes nodarbībā „Es saprotu literāro daiļdarbu caur mākslu”.
Nodarbībā skolēni iepazina mākslu virtuālajā realitātē, izmantojot tehnoloģiju iespējas – 3D brilles, uzzināja par mākslas pirmsākumiem, kā radusies mūzika, jo arī dzīvniekiem ir sava loma mūzikas rašanās procesā, nozīmīgām mākslas vērtībām, mūsdienīgiem mākslas izpausmes līdzekļiem un mākslinieku, kurš ar tehnoloģiju palīdzību apvieno mākslu un Latvijas literatūru. Uzzināja par jēdzieniem  – renesanse, opera, gamma u.c.
Signe: “Man ļoti patika virtuālās realitātes nodarbība. Viss bija tik ļoti reālistiski! Paldies!”
Alens: “Man tik ļoti patika nodarbība! Viss bija tik skaisti un krāsaini! Varēja dzirdēt dažādas skaņas, redzēt reālistiskus, aizraujošus skatus, uzzināt, piemēram, kā radās mūzika.”
Paldies par zināšanām bagāto, interesanto, aizraujošo, krāsaino iespēju skatīties virtuālās realitātes nodarbību „Es saprotu literāro daiļdarbu caur mākslu”!

bibliotekāre/ skolotāja Inta Lāce