Vides erudīts “Vai vari atbildēt?

PHOTO-2023-12-06-16-31-00

Lai ieinteresētu un izglītotu skolēnus jautājumos, kas saistīti ar vides saglabāšanu un atkritumu šķirošanu, SIA “ALAAS” katru gadu rīko dažādus konkursus. Viens no tādiem ir vides erudīts “Vai vari atbildēt?”

Šogad tas notika 06.12.2023. ARPC “Zeimuļs”.

Konkursa piedalījās skolēni no dažādām  skolām un interešu izglītības pulciņiem – kopā 7 komandas (6 skolēni katrā, vecumā 10-12gadi).  Skolēniem bija jāatbild uz dažādiem jautājumiem, kas saistīti gan ar apkārtējās vides saglabāšanu, gan atkritumu šķirošanu.

Rēzeknes sākumskolas komandu pārstāvēja :

Dmitrijs Perehoževs 5.m,

Margarita Malihina 5.m,

Anna Višņakova 6.d,

Einārs Čigāns 6.m,

Evelīna Razguļaja 6.m,

Evelīna Ribakova 6.m.

Aktivitāšu laikā komanda darbojās kā vienots organisms – darbojās saskaņoti, ieklausoties katra dalībnieka viedoklī. Rezultātā ar lielu punktu pārsvaru, tika iegūta godalgotā pirmā vieta. Par dalību konkursā skolēni dabūja arī balvas.

Vienā interešu izglītības pulciņa komandā piedalījās arī Rēzeknes sākumskolas 5.a klases meitenes- Terēze  Skromule, Austra Gailuma un Marika Lankovska.

Pēc konkursa visiem dalībniekiem bija iespēja nobaudīt svaigi spiestas sulas no augļiem un dārzeņiem.

Paldies skolēniem par dalību konkursā, vecākiem par atbalstu, konkuras organizētājiem SIA “ALAAS” un ARPC “Zeimuļs.”

Informāciju sagatavoja pedagoģe

Zaiga Bogdanova