Satiekamies__lai_veidotu_skais_73

Mazpulcēni pasākumā “Kopā par zaļu Latviju!”

10. novembrī SIA ALAAS sadarbībā ar organizāciju ,,Latvijas Mazpulki’’ un ARPC ,,ZEIMUĻS’’ vides programmu ,,4H” Rēzeknes novada Stoļerovas saietu namā organizēja vides izglītojošu pasākumu ,,Kopā par zaļu Latviju!’’, kurā Latgales novada mazpulcēni varēja pārbaudīt savas zināšanas par pareizu atkritumu škirošanu, pārstrādi, kopā padomāt par Latvijas vides saudzēšanu. Pasākumā piedalījās arī Rēzeknes sākumskolas mazpulka “Asniņi” dalībnieki Ričards Cakuls, Armīns Stalidzāns, Krista Kristiāna Zvīdriņa, Kintija Vēvere.

Pasākums sākās ar mājasdarba “Mūsu labie darbi Latvijai” prezentēšanu un ceļojošās foto izstādes atklāšanu. Foto izstādei jau iepriekš bija jāiesūta fotogrāfijas, kurās parādās mazpulcēnu “zaļā domāšana”. Esam priecīgi, ka viena no mūsu skolas mazpulcēnu  bildēm ir ieguvusi skatītāju simpātiju balvu – jaunu galda spēli. Drīzumā šo izstādi visiem būs iespēja redzēt arī mūsu skolā. Galvenā pasākuma daļa bija erudīcijas konkurss “Viss par un ap atkritumu šķirošanu!”, ko organizēja SIA “ALAAS”. Mazpulcēniem bija iespēja piedalīties arī radošajā darbnīcā “Dāvana mazajiem draugiem”, kur visa komanda kopā pagatavoja putnu barotavu. Tagad mums visiem kopā būs jāizdomā, kur mūsu skolas teritorijā barotavai būs vispiemērotākā vieta. Pasākuma noslēgumā visi skolēni saņēma balvas un cienājās ar tēju, pankūkām un zaļo pīrāgu.

Mazpulcēni atzina, ka pasākums bija interesants un izglītojošs. Pateicamies pasākuma organizatoriem, īpaši Dzintrai Gribustei!  Paldies Rēzeknes sākumskolas skolotājai Laurai Mičulei par praktisko atbalstu!

Rēzeknes sākumskolas mazpulka vadītāja Laura Meščanova