Rēzeknes sākumskolas 3.d klases skolēni koncertprogrammā bērniem “Mīļdziesmiņas”

20191104_134855Rēzeknes sākumskolas 3.d klases skolēni 2019. gada 4. novembrī Latgales vēstniecībā “Gors” iniciatīvas “Latvijas skolas soma” ietvaros apmeklēja koncertprogrammu bērniem “Mīļdziesmiņas”. Koncertprogrammā skanēja Latviešu tautasdziesmas, Imanta Kalniņa un Raimonda Paula, Renāra Kaupera un Valta Pūces dziesmas.

Rēzeknes sākumskolas 3.d skolēni saka, ka sajūsmināja koncertprogramma bērniem “Mīļdziesmiņas”; patika gan skaistās dziesmas – par alfabētu, par zaķīšiem pirtiņā, par saulīti, gan mākslinieki un stāstnieces stāsts; iepriecināja, ka uzstājās Aija Andrejeva, kura spēlēja arī flautu; daudzi zināja vairākas dziesmas – bija liels prieks, jo patīk arī pašiem dziedāt; bija jauks noformējums.

Ervīns par koncertprogrammu saka: “Man mīļdziesmiņās patika dziesmas, jo tās bija jautras un es visas zināju. Man no dziedātājiem patika Aija Andrejeva.”

Egija: “Man ļoti patika koncerts un bija daudz pazīstamu dziesmu. Man ļoti patika, ka uzstājās Aija Andrejeva. Šis koncerts bija tik brīnišķīgs! Varētu vēlreiz noskatīties.”

Koncertprogrammā bērniem “Mīļdziesmiņas”, dziedot bērniem mīļas dziesmas, bija dzirdamas tādas personības kā Aija Andrejeva, Marts Kristiāns Kalniņš. Uzstājās arī Goran Gora, Jānis Miltiņš, Mārtiņš Miļevskis. Koncerta stāstniece – Karina Bērziņa.

Paldies māksliniekiem par sirsnīgo koncertprogrammu!

bibliotekāre/ skolotāja Inta Lāce