dz_svetki

Gatavojoties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem

Tautas deju lielkoncerta “Saule vija zelta rotu”
repertuāra apguves un Rēzeknes pilsētas dalībnieku atlases skate

Nāc gavilēt! Gaviles ir dabiska prieka izpausme. Gaviles mūs iedvesmo un sajūsmina!

Mēs esam Dziesmu un deju svētku gaidās, lielā notikuma priekšā, lielo un skanīgo gaviļu apskāvienos! Svētkos mēs rotājamies skaistos tērpos, mēs rotājam Svētku gaisotni ar līksmām dejām, skaistām dziesmām un rotaļām. Svētku sajūta tiks ieskandināta jau 12.martā  XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku Tautas deju lielkoncerta “Saule vija zelta rotu” repertuāra apguves un Rēzeknes pilsētas dalībnieku atlases skatē, Rēzeknes pilsētas Kultūras namā. Atlases skatē piedalīsies 18 Rēzeknes pilsētas izglītības un kultūras iestāžu tautas deju kolektīvi!

Atklāsim, priecāsimies, radīsim, rādīsim, raidīsim, rotāsimies un leposimies!

Dalībnieku sniegumu vērtēs  XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku Tautas deju lielkoncerta “Saule vija zelta rotu” virsvadītāji, horeogrāfi, deju autori, deju profesionāļi, mūsu viesi un eksperti:

Žūrijas komisijas priekšsēdētājs, horeogrāfs, XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku tautas deju lielkoncerta „Saule vija zelta rotu” virsvadītājs, laureātu koncerta mākslinieciskais vadītājs Jānis Purviņš;

XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku tautas deju lielkoncerta „Saule vija zelta rotu” virsvadītāja un horeogrāfe inscenētāja, deju skolas „Dzirnas” pedagoge Dagmāra Bārbale;

Horeogrāfe, XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku tautas deju lielkoncerta „Saule vija zelta rotu” virsvadītāja, Lielvārdes deju kolektīva „Pūpolītis” vadītāja Iluta Mistre;

Horeogrāfe, Valsts izglītības satura centra vecākā referente, XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku tautas deju lielkoncerta „Saule vija zelta rotu” virsvadītāja, Dziesmu un deju svētku padomes locekle Zanda Mūrniece;

Horeogrāfe, XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku tautas deju lielkoncerta „Saule vija zelta rotu” mākslinieciskās vadītājas asistente un virsvadītāja, deju ansambļa „Teiksmiņa” vadītāja Inga Pulmane.

Sadosimies roku rokā, ieraudzīsim mirdzumu otra acīs un izbaudīsim mirkli dejā!

Lai raits dejas solis,  lustīga dancošana un priecīga skatīšanās!

Vēlot veiksmi, raitu dejas soli, izcilu sniegumu, prieku un degsmi Rēzeknes sākumskolas 4.d (vadītāja Sandra Juste),3.d (vadītāja Maira Gribuste), 2.d (vadītāja Maira Gribuste)  klases tautas deju kolektīviem „Skali”.

Rēzeknes pilsētas Svētku koordinatore,
Rēzeknes sākumskolas direktore Ilona Stramkale