LATVIJAS NEATKARĪBAS ATJAUNOŠANAI VELTĪTIE „BALTĀ GALDAUTA SVĒTKI” RĒZEKNES SĀKUMSKOLĀ

Galdiņam bij četri stūri
Visi četri vajadzīgi,
Uz pirmā saule lēca,
Uz otrā norietēja.
Uz trešā laima sēda.
Uz ceturtāmīļā Māra.
Es apsedzu sav galdiņu
Ar balto galdautiņu
Ar balto,i paladziņu
Apsedz, Dieviņ, manu sētu ar sudraba mētelīti.
/Latviešu tautasdziesma/

BALTĀ GALDAUTA svētku ideja ir LATVIJAS REPUBLIKAS NEATKARĪBAS ATJAUNOŠANAS DIENĀ  svinēt savas valsts pastāvēšanu, lai godinātu tos, kuri palīdzējuši radīt un nosargāt, kā arī, lai lepotos un vienotos dziesmās, stāstos!

Rēzeknes sākumskolā 3.maijā “Baltā galdauta svētkos” valdīja svētku noskaņa. Katrā klasē tika klāts balts galdauts par godu Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanai.  Klašu audzinātāju iedvesmoti, izglītojamie uzklāja svētku galdus, izrotāja tos ar dekoratīviem elementiem. Katra klase izdomāja savu svinību veidu – klausījās prezentācijas par Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanu, dziedāja dziesmas un  spēlēja spēles.

Neskatoties uz neganto vēju un auksto laiku, sanācām kopā,  vienojāmies svinīgajā pasākumā „Sadosim rokas Latvijai”. Turpinot skolas tradīciju,  iestādījām sarkanbaltsarkanās rozes MŪSU Latvijai!

Mūsos mīt sarkanbaltsarkanais spēks, drosme, atbildība un mīlestība!

Rēzeknes sākumskolas direktores vietniece
izglītības (audzināšanas) jomā Gunita Ozoliņa